Wpis z mikrobloga

@Opportunist: a ja się cieszę, bo mnie już dopada niechęć do końcówki i reżyserski hp5 . Yebane powroty w takiej ilości, psują wszytko i zaburzają działanie projektu hp....ingerowanie, kto kogo wybierze, komu doopsko uratować itp.
Lektor stał się wampirem energetycznym tym swoim pitoleniem,a uczestnicy mu w tym dorównują... ogólnie to chcę powiedzieć jestem zmęczony ¯\_(ツ)_/¯
@Opportunist: mam nadzieję osa, bo tego sezonu już mam dosyć, szczególnie tej końcówki, a jeszcze te "celebryty" pozakładali tu konta (oczywiście nie mam nic przeciwko nowym zielonkom) i spamują swoimi wysrywami z IG i FB, lub jakieś inne przemyślenia moralizatorskie dla wykopu (°°

@summer: może przynajmniej wyciągną wnioski z tej edycji i nie będzie tylu wpadek przez reżyserkę, bo przez
Oglądałam "Ślub od pierwszego wejrzenia Australia" (ubawiłam się, milion razy lepsze od naszego biednego) i "Dopasowani" (10 dziewczyn i 10 chłopaków dopasowani przez ekspertów, tylko żadne nie wie do kogo konkretnie. Mają na znalezienie swoich połówek kilka tygodni - jesli znajdą się wszyscy, dostają duuuużo finansów, są dramy, niedopasowane uczucia, segzy itd.).