Wpis z mikrobloga

@TadzioNorek współczucia. Najgorszy stan ever :/ Zadzwoń do lekarza po teleporadę czy tak może być albo spytaj na jakiejś zamkniętej grupie depresyjnej na FB czy ktoś tak miał podając nazwę leku. Wiem, że leki tego typu mogą początkowo pogarszać stan i dopiero po miesiącu się wszystko reguluje.
@WielkiNos czuje sie jakbym byl całkowicie rozsypany psychicznie, budze sie w nocy milion razy, ciezko zasnac ponownie, jakies popaprane konkretnie sny. Potem to juz tylko caly dzien ledwo na oczy patrze tak mi sie chce spać
@TadzioNorek akurat jak to jest być niewyspanym dobrze rozumiem, bo źle śpię od prawie 2 lat wstając aktualnie po 5-6 razy, ale jeszcze nie tak dawno bywało co pół godziny albo godzinę codziennie.

Też miałam dziwne sny. Np. śnił mi się zakrzep w nodze idący do serca i się budziłam ze zdrętwiałą nogą, a dojście do tego, że jednak to nie z powodu zakrzepu trochę mi zajął.
@TadzioNorek: też miałem problemy ze snem po sertralinie, ale po miesiącu ustały. To jeden z powszechniejszych efektów ubocznych. Jaka dawka? Podobno jak bierzesz rano to są mniejsze problemy z zasypianiem, chociaż ja od początku brałem rano i też nie mogłem spać.

Wysiłek fizyczny pomaga zasnąć, polecam jakieś bieganie żeby się wymęczyć przed snem. Sauna/gorący prysznic po południu/wieczorem też może pomóc, bo ciało obniża wtedy temperaturę ciała w środku, co również jest
@hiimbr właśnie problem w tym ze bardzo chce mi się spać, ale nie mogę się ułożyć na żaden bok bo po chwili albo mnie boli ta część policzka albo ramie (śpię na boku i brzuchu) natomiast jak juz zasne to obudze sie po 3 godzinach i dalej chce mi sie spac, i tak właściwie caly czas. Biorę standardową dawke 50mg na dzień. Jak działa benzo? wszyscy sie tak tego domagają, nawet ci
@TadzioNorek: Benzo jest lekiem nasennym i uspokajającym, wskazany jako doraźny lek w atakach paniki albo właśnie przy problemach ze snem.

Ludzie, którzy nie są chorzy a chcą to kupić to 1. użytkownicy innych dragów, którzy użycie benzo traktują jako taki przycisk 'wyłączający' tripa, jako że ma działanie przeciwpsychotyczne, to może się przydawać, gdy użytkownik narkotyków nie wytrzymuje doznań 2. użytkownicy benzo 'rekreacyjni', gdzie biorą większe dawki leku bądź łączą z alkoholem,