Wpis z mikrobloga

Co do Adama i Patrycji, to wiedziałam, ze tak bedzie. On poki byly kamery, zgrywal kochanego, troskliwego, wrecz natretnego w swej jakze romantycznej milosci, niczym z werterowskich powiesci, amanta. Gdy ekipa ich na dobre opuscila, pewnie zaczal ujawniac swojego utajonego Adasia. :) Adasia bez skropulow zdradzajacego swoja Basie(jego ex), Adasia niepoczytalnego szantazyste, gdy sie przestaje na niego zwracac uwage(bo za trzecim razem postanowilo sie nie byc naiwną idiotką ) Adasia kłamczucha(co do niezliczonej ilosci kobiet) i wreszcie Adasia ktory ma za nic wlasna matke... Patrycja, dobrze ze go olalas, widac ze jestes szczera i uczuciowa dziewczyna, nie dla tego osobnika
#slubodpierwszegowejrzenia #patrycjaiadam
  • 25
@NieistotneKto: pisałam kiedyś tutaj, że nie ufam temu gościowi. I podrzymuje swoje odczucia.:) kompletnie bym mu nie zaufała i może to być prawda. Gość sprawia dobre wrażenie i to jego gra. Jakby Pati była uległa, to byłby z niego drugi Grzesix. Zaliczył i bye bye.
@AhriMini: a ja Ci wierzę:) relacje z rodzicami bardzo dużo mowia o nas samych . sposób w jaki Adam zwracał się do matki i mowil o niej za jej plecami świadczy o nim bardzo źle i w taki sam sposob może (i najpewniej tak jest) będzie traktował swoje partnerki w przyszłość.

Zatem brak szacunku do matki = brak szacunku do partnerki:)