Wpis z mikrobloga

Zamierzam brac bpc oral 400-600mcg/day i chce dorzucic do tego tb 500 2x2mg/week. Jakie tb500 polecacie?

Mysle nad endgonic aka pro-peptydy bo ich gh ma dobre opinie wiec na tb500 tez powinno byc spoko.

Druga opcja to biolab albo ich tb/bpc mix 5mg/5mg- fajna opcja, pytanie czy tu faktycznie siedzi co ma siedziec a nie 10mg bpc ;)

Trzecia opcja to biowell
Minusem endogenic jest brak bpc oral ale to najwyzej dokupie z innego labu, zostalo mi jeszcze 6mg bpc oral labolic sprzed pol roku.

Znowu cena tb500 od biolabu jest podejrzanie niska.

Generalnie srednio mi sie chce kluc 2x/dzien bpc+ co 4 dni tb dlatego mysle nad opcja oral bpc, nigdy nic nie bilem, jedynie co to zjadlem 12mg bpc oral rok temu ktore srednio pomoglo.

Celem kuracji jest zaleczenie niestabilnosci nadgarstka gdzie wystepuje slaby zakres ruchu i bol, podejrzenie uszkodzenia chrzastki trojkatnej+ bol lokcia i przedramienia przy wyproscie, zeby bylo smieszniej fizjo mnie popsul probujac naprawic przedramie.

Eksperci peptydowi wypowiedzcie sie co sadzicie o oral bpc vs inj, no i o labach tb500 ktore przytoczylem, wasze doswiadczenia etc
#peptydy #doping #mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy
  • 10
  • Odpowiedz
@tyngasto:

Oralne to zawsze gówno. Nie dojść że % wchłaniania mniejszy to okres działania kilkukrotnie mniejszy. Ogólnie w cenie tego oralnego BPC + TB to już bym wolał #!$%@?ć 2.5-3.33 UI dobrego hormonu
  • Odpowiedz
  • 0
@tyngasto Nie wiem co czułeś na tym bpc ale ja brałem tb inj razem z tym, ale odczuwałem minimalne korzyści mimo brania 5mg/week nouveaux. To, że jakos doraźnie zadziała i mniej Cię boli to nie znaczy, że Cię wyleczy z danej kontuzji. Ogólnie szczerze to nie warte swojej ceny, a już szczególnie jakieś stacki bo przecież ten typu 5/5 nie ma sensu jeśli chodzi o dawki. Najwięcej dobry fizjo Ci pomoże w
  • Odpowiedz