Wpis z mikrobloga

Jezu szkoda mi tej babki xD widać że to miła osoba


@WolfSky: No, trochę, ale nic obraźliwego nie piszę, a na koniec oczywiście wyjaśnię wszystko. Nie mam pojęcia, skąd ma ten numer, pewnie jakaś literówka. Ale w pierwszym SMS-ie wspomina o wiadomości od Mariusza i zastanawia mnie, skąd ta wiadomość i co w niej było. Może mailem jej wysłał i podał swój numer, a ona źle wpisała? Może się dowiem na
  • Odpowiedz
przecież to bait, skoro dostała wiadomość od tego "Mariusza" to jakim cudem #!$%@?ła numery odpisując na nią?


@tommie-182: Wyżej właśnie to samo napisałem. Nie wiem, być może mailem podał numer i źle wpisała. Na koniec może się dowiem.
  • Odpowiedz
„Proszę mów już do mnie tylko Mariola, będę wiedziała, że akceptujesz moją przemianę. Wizualnie jestem podobna, choć dużo lepiej się ubieram i dbam o cerę. No i te moje nowe bimbały.. :)”
  • Odpowiedz
@Nygas232: teraz powinien odpisać:

cos czuje ze zszokowala cie ta wiadomosc, przepraszam jak nie bylas na nia gotowa, moj psychoterapeuta powiedzial, ze mam juz sie nie ukrywac z prawdzimy ja, miedzy nami nic sie mam nadzieje nie zmienilo?? Opowiedz co ciebie? jak sie zmienilas? masz jakas aktualna fotke?
  • Odpowiedz