Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam możliwość kupna miejsca garażowego w garażu podziemnym za 37k w budynku gdzie mieszkam w #gdansk , moje auto jest warte może z 1/5 tej ceny (xD), teoretycznie mogą być problemy z parkowaniem wokół budynku bo nie ma gdzie stanąć, więc się poważnie nad tym zastanawiam, ale sam nie wiem co o tym sądzić. Kasa mi leży na koncie tak czy siak, planowałem wrzucić mniej więcej równowartość ten kwoty na lokatę/giełdę/obligacje/złote monety/cokolwiek żeby walczyć z inflacja, ale już sam nie wiem czy nie kupić czegoś użytecznego co mogę w razie co podnająć/sprzedać (wiem, nie tak łatwo i szybko sprzedać miejsce), z drugiej strony nie wiem czy miejsce podziemne dla starej Hondy Civic to nie przerost formy nad treścią xD
Pytam się tutaj, bo mam dość mało czasu na decyzję, a może ktoś akurat miał podobny dylemat

#samochody #nieruchomosci (?) #oszczedzanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #inflacja
  • 57
@KisielRock: 37k w Gdańsku wydaje się naprawdę dobrą ceną, wyobraź sobie że w Kielcach są osiedla gdzie miejsca po 45k schodzą jak świeże bułeczki i pewnie gdybym się wbił w kolejkę to wziąłbym jeszcze jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Co do samego auta - podobnie jak przedmówcy, początkowo stawiałem tam auto warte 15k, dziś póki co samo służbowe więc nawet nie moje ( ͡° ͜