Wpis z mikrobloga

#mercedes #w213 #motoryzacja nie mogę znaleźć w konfiguratorze w213. Tak z ciekawości, czy są problemy z produkcją tego modelu? 2. Ostatnio zauważyłem ze usługa mercedes ME (w213, 2021) skomunikowana z autem trochę szwankuje, np złe ustala na apce ostatnie położenie. Przykład samochód teraz zaparkowany w podziemnym garażu a wcześniej 10minut parkowalem pod sklepem za punkt postoju auta teraz pokazuje ten sklep Czy to zgłaszać Aso. jak obiektywnie sprawdzić czy moduł ME działa dobrze? Btw ostatnie komunikaty również wywołały błąd Parktronic. W ASO wywalili bedy 6 czujników i uznali to za niemożliwe zamówili moduł bliżej mi nieznany (3 tyg już czekam)
  • 2
@makakofonia: 213 nie ma w ofercie bo wszystko na ten rok się już wyprzedało a od 2023 rusza kolejna generacja. Mi mercedes ostatnio podsyłal ofertę elektrycznej e-klasy (eqe) w przedsprzedaży, ale nie mój budżet.

Co do apki i lokalizacji to komunikacja auta z serwerem odbywa się zapewne po zaparkowaniu, jeśli parkujesz w podziemnym to silą rzeczy nie odczyta prawidłowo lokalizacji. U mnie było to samo.