Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki słuchajcie. To nie żart i sytuacja jest z życia wzięta. Żaden bait.

Otóż spotykam się z milfem, gorąca Amerykanka w UK. 7-8/10. Ja 30lvl ona 50lvl. Już trzy lata się spotykamy i jest fantastycznie ale ona i ja wiemy że przyszłości z tego nie będzie bo ja chcę mieć dzieci a ona jest 20 lat starsza ode mnie mimo że wygląda na max 40 lat. Ani razu się nie kłóciliśmy przez ten czas. Z charakteru jest jak nastolatka i jest bardzo fit.

Ostatnio mi powiedziała że popadnie w depresję jak przestanie mnie widywać.
A ja jej odpowiedziałem że niech mnie zapozna ze swoją córką lvl24 która akurat przyjeżdża w te wakacje na stałe z usa do UK po skończeniu szkoły tam. Urodę też ma po matce i charakter podobny z tego co mi opowiadała.
I jak mnie wkręci to będziemy się nadal widywać ale już jako teściowa.
I wiecie co... Powiedziała że możemy to zrobić tylko się zastanawia jak ugryźć ten temat i naturalnie wkręcić mnie w relację.
Ja milfa znam bo jestem zawodowym masażystą i zaczęliśmy znajomość od terapii.

#milf
#oswiadczenie
#uk
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#przemyslenia
#pytanie
#porada
#zalesie
#przemyslenia
  • 25
@gonzo91: jestem pewien że by przeszło bo to kobieta anioł z charakteru. Nie ma w sobie żadnej zawiści wobec nikogo oraz jakiejkolwiek toksyczności, zazdrości.
Wiem bo przegadałem z nią przez te 3 lata oraz przeżyłem mnóstwo różnych sytuacji. Akurat z nią poszedłem wabank w tej relacji i zdominowalem ja a ona to uwielbia.
Do tego jest farmaceutką i poukładaną kobietą.
Ogólnie moje pomysły były realizowane kilkudziesięciokrotnie w tej relacji i za