Wpis z mikrobloga

Żeby nie było ja sama to oglądam nieraz na odmóżdżenie po jaranku, ale dzisiaj zobaczyłam tego posta i aż na głos śmiechłam z tego że jeden z naszych najpopularniejszych programów telewizyjnych to na bezczel fabularyzowany reportaż z życia grupy starannie wyselekcjonowanych patusiar, którym się udało w wielkim mieście bo dobrze kombinują i każdego zakrzyczą. Poza opalenizną, przez którą za każdym razem oglądając Królowe Życia wpieprzam tosty, nasze bohaterki łączy też to, że każda z nich przeznacza część swojej fortuny pomnażanej na przestrzeni kolejnych sezonów w stopniową metamorfozę w człowieka jaszczura

Czy Mirki sądzą że Ziemia mogła zostać opanowana przez obcą cywilizację, a program #krolowezycia jest częścią jaszczurzej propagandy, mającej nas przygotować na zaakceptowanie zmian, jakie zajdą w ludzkiej fizjonomii na skutek zmiksowania naszych gatunków? W sensie ja to odbieram jako taki przekaz podprogowy, że mamy kojarzyć sukces finansowy i wysoki status społeczny z posiadaniem cech typowo gadzich

Also teorie spiskowe nitka

#tvn #telewizja #rozrywka #teoriespiskowe #rozkminy
callmecherry200 - Żeby nie było ja sama to oglądam nieraz na odmóżdżenie po jaranku, ...

źródło: comment_1653137857iXDJmvv66jKmnNNozWRrVv.jpg

Pobierz
  • 8