Wpis z mikrobloga

Zostaliśmy pobici i okradnieci 3vs20 przez kiboli wracających z meczu bo nie podobał im się nasz wygląd. Po zadzwonieniu na policję przyslali aż dwóch bagietmajstrow, którzy nam powiedzieli ze w sumie to #!$%@? mogą zrobić, aresztować ich nie mogą bo dowodów nie ma i to słowo przeciwko słowu. Spisali kibolstwo, sprawdzili kamery I stwierdzili ze nic nie widać bo za mała jakość i ciężko powiedzieć. Kolejny sukces polskiej policji. #szczecin #policja #zalesie #patologiazmiasta
  • 186
@MadOMaMKruci: Jesteś pewien, że doszło do pobicia?

Art. 158. [Bójka i pobicie]
§ 1.
Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Był skutek z 156 § 1 lub 157 § 1 kk?

Nie? To nie było pobicia. Zapewne was
Ludzie nie wiedzą czym jest pobicie, co pokazuje że istotna większość tego typu problemów została rozwiązana. Jeśli widzisz 20 #!$%@? typów i nie włączasz trybu przyspieszony krok, to jesteś generalnie głąbem i wykpiłeś się niskim kosztem.


@Naczelny_Incel: to słabe, że generalnie takie wydarzenia mają miejsce, ale podpinam się pod Twoją wypowiedź. Wiadomo, że nie wszystkiego da się uniknąć, ale czasem naprawdę wystarczy przejść na drugą stronę ulicy lub skręcić uliczkę później,
@MadOMaMKruci: 10 lat temu dostałem od 5 dresów za długie włosy jak z imprezy wracałem o 4 rano - nagrania z monitoringu? Niewyraźne. Wystawiłem ich facebooki ze zdjęciami i nazwiskami na policję - co zrobiła prokuratura? Umorzyła, bo nie leżałem w szpitalu tydzień - "mała szkodliwość czynu społecznego" i #!$%@?. Pies #!$%@?ł polski wymiar sprawiedliwości.

Ale jak w tym samym miejscu kiepa od szluga wyrzuciłem, to straż miejska po 5 minutach
@MadOMaMKruci: ale masz świadomość że taki prawdziwy kibol czytaj.hools jeżdżący na grzybobrania czy ultras to by Cię nigdy nie ruszył bo jesteś dla niego pionkiem? nawet jeżeli była to grupka to zwykły osiedlowy fc który nic nie znaczy w hierarchii stadionowej. oni zawsze robią największe problemy i są cwaniaczkami rzucającymi bluzgami gdy nie trzeba. reszta kiboli ma inne "zajęcia" niż zaczepianie Ciebie. Serio ;)
Najbardziej mnie jeszcze #!$%@?, że tyle osób lubi post opa, bo jest w nim jakiś tam pojazd na policję. Dokładnie te same osoby nie mają zielonego pojęcia o realiach i przepisach, funkcjonują i myślą w oparciu o własne, durne przekonania niepoparte żadną merytoryczną wiedzą. Dokładnie te same osoby mają najwięcej do powiedzenia zawsze :D typowy niedouczony p0lak jest typowy.
@MrsMsx: Kibole to jedno, gadałem z kumplem incelem i mówi, że na nocnej sytuacja nie wesoła, inflacja uderzyła w mame (a wiadomo mame zarabiają mało, bo nie są programistami, a tylko programiści zarabiają dużo), przez podatek cukrowy stać je na mniej czokoszoków i cziperków, dlatego przegrywy wychodzą co raz częściei z piwnicy, wyposzczeni, zazdroszczący chadom atakują p0lki, dochodzi do gwaltów i kradzieźy.
Po Częstochowie łazi jakiś wariat, wyskakuje z krzaków z