Wpis z mikrobloga

@Zioman: Niby gra z dorosłą fabułą a jak co do czego to wykonaj 5 durnych zadań zanim stary szarlatan przekaże Ci jedną gówno wartą informację...
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Niestety masz rację, tłumaczenie się piractwem czy innymi bzdurami to żadne tłumaczenie, po prostu postawili na konsole to niech robią na konsole, ale jeżeli chcą robić na PC, to niech robią konkretnie. Mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski i GTA V na PC będzie świetnie dopracowane.
  • Odpowiedz
@exile: Trzymam za to kciuki tym bardziej, że zorganizowali nową ekipę do robienia konwersji, a poza tym możliwe, że się przyłożą mocno, bo GTA V prawdopodobnie wyjdzie także na PS4 i XBO, a tym od pieców mniej jak rzut kamieniem. Po cichu liczę też, że RDR też w końcu ukaże się na PC.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Na RDR liczyłem, ale chyba muszę odpuścić. Ewentualność - emulator. Mój PC, kupiony niecałe 3 lata temu, jest mocniejszy od PS3 i X360 razem wziętych, więc kwestia jest dobrego emulatora, żeby grę płynnie uciągnął, a jeżeli nie uda się fajnie zaprogramować sterowania na myszce i klawiaturze, to pożyczę od kogoś pada :) Co to tego, o czym piszesz - jeżeli R* przyłoży się do konwersji to może ładny hajs zgarnąć,
  • Odpowiedz