Wpis z mikrobloga

Najprawdopodobniej ostatnia msza odbyła się w nim jakieś 40 lat temu. Kościółek obecnie stoi pośród pól uprawnych w malutkiej wsi w woj. łódzkim. Wieś jest tak malutka, że liczba ludności zamieszkującej tę miejscowość w 2006 r., to dosłownie były dwie osoby. Nie prowadzi do niego żadna droga dojazdowa. Kiedyś była, ale została zaorana. Pani z pobliskiego gospodarstwa twierdzi, że kiedy przeprowadziła się tu 30 lat temu, to już wtedy kościółek był ruiną, tylko mniejszą. Miejsce jest tak klimatyczne, że już teraz wiem, że do niego wrócę. To kolejna moja fotorelacja, na którą chciałem Was zaprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do znaleziska tradycyjnie znajduje się Tutaj

Zainteresowanych moimi znaleziskami wołam w komentarzach.

Bardzo się cieszę, że tak chętnie wykopujecie moje znaleziska, które dodaję ze swoich podróży. Dla Was to tylko jeden plus, a dla mnie to coś więcej. Za każdym razem jak znalezisko dostaje się na główną zwiększa się ruch na moim blogu, co za tym idzie, wpada zawsze trochę hajsu z wyświetlanych reklam z AdSense. Nie są to jakieś wielkie pieniądze, bo przez kilka miesięcy uzbiera się zaledwie najmniejszy próg do wypłaty z Google. Ale to naprawdę cieszy, gdy kochasz to co robisz i wpada z tego trochę grosza. Pozwala mi to na opłacenie serwera, na którym stoi blog.

Od wielu lat podróżuję i fotografuję miejsca mniej znane, zapomniane, niedostępne i opuszczone. Staram się wyszukiwać miejsca, według mnie warte uwagi, mające swój klimat i urok.
Jestem od 11 lat na Wykopie, mój tag #szaryburekfoto obserwuje już ponad 1,3k osób, do znalezisk, które zamieszczam wołam kolejnych kilkaset osób i cały czas ich przybywa. Profil na fejsie przerósł liczbę 20k, a na insta 15k. Myślę, że stworzyła się wokół tego co robię jakaś mała, fajna społeczność. Nigdy nie myślałem, że to zrobię, ale stworzyłem swój Patronite. Wspierając mnie na nim, sprawisz, że będę mógł rozwinąć mojego bloga, wyjeżdżać częściej i dalej i z tego tworzyć fajne relacje. W ten sposób także Wam podpowiadać jakieś ciekawe miejsce na wycieczkę.
Kto wie, może to kiedyś przerodzi się w moją jedyną i prawdziwą pracę...
Pozdrawiam i życzę miłego dnia! Dzięki!

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram / Patronite
#fotografia #opuszczone #podrozojzwykopem #polska #opuszczonemiejsca #urbex #ciekawostki
Pobierz nightmeen - Najprawdopodobniej ostatnia msza odbyła się w nim jakieś 40 lat temu. Koś...
źródło: comment_1653240934eFfEECo29xojNjuXYjq4Aw.jpg
  • 48