Wpis z mikrobloga

@Masterex2: Sprawdzę tą pompę, ale miałem kontakt z columbusem i uważaj na nich. Ściemę walą, dają fikcyjne gwarancje i dziwne promocje. Często proponują droższy towar i udają, że obniżają cenę. Jak był u mnie przedstawiciel od fotowoltaiki to po promocji było 1/5 drożej niż gdzie indziej. Wtedy to nie mieli nawet swoich ekip tylko sami podwykonawcy, kasę wpłacasz i się nie możesz doczekać na montaż.
@Qullion: No to mi też mówił, że panele ubezpieczone w jakiejś tam firmie w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°) pompę zachwalał, że spokojnie da radę tylko problem jest taki że nie ma zbyt wiele opinii na jej temat.
@Masterex2: a jaką cenę ci zaoferował i na jak duży dom. Ta pompa to 14 kW, na to wychodzi z twojej tabelki.
Popytam o tą pompę, ale ciekawi mnie też czy nie jest zbyt duża na twój dom.
@Masterex2 Idealne rozwiązanie na zasadzie wepchnij klientowi bubla a po gwarancji miej go w dupie :) nie wydajesz mało na to więc sugeruję zastanowić się dwa razy ile chcesz się cieszyć bezawaryjnym ciepłem w domku
@Masterex2: Pompa jak pompa, każda spisze się pewnie podobnie., więc bierz to co wszyscy w Polsce czyli Panasonica, to da Ci gwarancję, że każdy to w przyszłości wyserwisuje, naprawi i części będą dostępne. Inna spraw, czy na pewno potrzebujesz takiej co podaje powyżej 55 st C na kaloryfery? Mierzyłeś zimą jakie masz realne temperatury na grzejnikach?
@Masterex2 sugeruje uważać bo niektóre konstrukcje są tak ułomne, że podziwiam jak można było spier.. Tak prostą rzecz jak pompa ciepła dysponując sztabem inżynierów tym bardziej, że konkurencja ma wszystko obcykane a chińczyk nie umiał nawet kopiować. Teraz każdy wychodzi z założenia że wszystko jedno jaki producent działa tak samo ale później mi przychodzą klienci, żeby poprawić instalacje po kimś bo w kórtce siedział w domu :)