Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie PlayStation 4 przerobiona z softem 7.55, cuh2016b 1tb z myślą, ażeby służył mi do grania, jako centrum rozrywki (kodi czy coś w tym stylu) i do internetu jako lajtowy komputer (zainstaluje Ubuntu czy coś). Ale mam pytania
1) Warto uprgradowac soft do 9.0 i zrobić ponownie jailbreak czy lepiej nie dotykać tego?
2) jaki homebrewowe apki polecacie najbardziej jako must have (mały opis do czego są byłby ekstra)?
3) jak zmodyfikowaliscie i używacie swoich konsol?
#ps4 #homebrew #homebrewing #hen #goldhen #hfw #playstation4 #przerobka #jailbreak #jailbreaking
  • 14
@LIBED możesz coś więcej o tym powiedzieć? Jak sprawuje się konsola, jak funkcje sieciowe, ogólnie różnice między oryginalnym a przerobionym oprogramowaniem jakie są?
@Bad_Gamer Fajnie odkopałeś. Ogólnie największą wada to jak zostaniesz na ostatniej wersji systemu to np. najnowsze gran turismo nie zadziała. Chyba że wyszło coś na nowszy system. Funkcje sieciowe? By zalogować się do psn to wymagany masz najnowszy soft. Gdy go nie masz...

Samo przerobienie to działa na zasadzie że po wyłączeniu konsoli znika. Trzeba mieć odpowiedni soft maks 9.0 jak dobrze pamiętam(normalny oryginał), wchodzisz na stronę internetową potem wpinasz przygotowanego pendriva
@LIBED a przy tym najnowszym sofcie, muszę konsole cofnąć do poprzedniego, kurde prawdę mówiąc mam wiele pytań, bo sprawdziłbym. Podstawowe czy omijając szerokim lukiem sieć online, uniknąć można bana na konsole. Bo rozumiem przeróbka nie jest trwała. Można to cofnąć?
@Bad_Gamer Jak nic się nie zmieniło to się nie da zainstalować starszego systemu. Po restarcie konsoli jailbreak znika całkowicie. Gry trzeba szukać na internecie, są strony właściwie z wszystkimi grami. Można uszkodzić konsole jedynie gdy odpalisz ją z włożonym pendrivem który służy do przeróbki. Go się wsadza tylko na chwilę gdy podczas procesu na stronie wyskoczy komunikat.
@Bad_Gamer Ja sam mam dwa ps3 jedno normalne a inne przerobione. Szczególnie fajna opcja jak się chce pograć w mało dostępne obecnie tytuły. A ps4 kupiłem już docelowo takie które nie było aktualizowane.