Wpis z mikrobloga

@rrobot:

 ale wiesz że czasami masz transfer na nastepny samolot a lotniska są ogrome i liczy się każda minuta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


na pewno jest tak jak mowisz natomiast jestem przekonany, ze pasażer mimo wszystko nie wyjdzie wczesniej nim na to pozwoli zaloga samolotu. I stanie jak fiut na weselu przez dziesiec minut w korytarzu nie przyspieszy tego procesu.
@Bepanten: jeszcze w lotach na stałych trasach to rozumiem, bo sam miałem kilka minut na przesiadkę w Monachium i ledwo dałem radę. Natomiast nie rozumiem stania do wyjścia jak jełop przy jakimś wakacyjnym czarterze skoro i tak czeka na Ciebie autobusik do hotelu xD
@Bepanten: niby gardzę ale jednocześnie rozumiem, jak wylądujesz na cywilizowanym lotnisku to gardzę, ale jak wylądujesz w takich np Katowicach i nie daj boże nałożą się dwa przyloty na siebie, to jak nie wyjdziesz na początku, to później stoisz 45 minut do sprawdzenia dokumentów, bo otwarte są tylko dwa okienka ...
@Kouros: @rrobot: jak macie transfer i mało czasu na niego (a to i tak tylko w przypadku jak pierwszy lot jest opóźniony), to wystarczy zagadać z obsługą i przed lądowaniem was posadzą przy samych drzwiach xD


@Im_from_alaska: ale to trzeba z ludźmi rozmawiać, jak ktoś się wstydzi to ma problem

@Kouros: no to może tak powinni robić tylko ci którzy mają przesiadki a nie wszystkie janusze xDDDDDDD


@