Wpis z mikrobloga

@Derasot: Zależy też czy usuwasz jednego czy oba. Dopytaj się dokładnie lekarza jak długo powinno sie goić, jak dbać o ranę, czy możesz po znieczuleniu przyjmować tabelki przeciwbólowe. Wygoogluj sobie jak wyglada „suchy ząb” czy coś takiego. Gdyby tak ci sie zrobiło to jak temu szybko zaradzić. Dieta płynna i miękka przez 2 tygodnie po zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DosKapp4: mam do wywalenia dwa z górnego łuku ( ͡° ͜ʖ ͡°) zbieram info, abym wiedział jak znaleźć kompetentnego gościa, a potem poceluję w NFZ. Ciekawe jakie terminy są xD
Dwa z górnego łuku to bardziej skomplikowany temat. Może mocno krwawić i musisz szczególnie uważać na ten suchy dół bo grawitacja. Uważaj żeby nie poranić się przy jedzeniu bo można się łatwo zakazić. Nie pij przez słomkę bo ciśnienie może ci zaszkodzisz na ranę. Po zabiegu sprawdź czy nie masz paraliżu po znieczuleniu - powinno przejść w ciągu kilku godzin. My na NFZ czekaliśmy około miesiąc na zabieg. Da się znaleźć szybkiej.
@DosKapp4 Ja po zabiegu ekstrakcji ósemki już na 3 dzień jadłem normalne rzeczy - tak też zalecał lekarz. I górne osemki są zdecydowanie "łatwiejsze" od dolnych.