Wpis z mikrobloga

Panowie nie wiem co się dzieje ale notorycznie dostaje maile że ktoś wielokrotnie próbował logować się na moje konto, w tym miesiącu już 14 raz. Jacyś hakerzy czy inny uj? Mieliście coś podobnego?
#tibia
  • 10
@Skotlicki: odkąd Cipsoft zmienił sposób logowania na maila, dość częste zjawisko.
W sieci jest pełno serwisów i portali, które do korzystania wymagają założenia konta z mailem i hasłem.
Część ludzi nie zwraca zbyt dużej uwagi na bezpieczeństwo i podaje tego samego maila i to same hasło wszędzie (łatwiej zapamiętać).
Niestety, internet ma też swoją ciemną stronę. Zdarzają się wycieki lub kradzieże baz danych, w których to również zapisane są loginy i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Skotlicki: @Elev: #!$%@? tam, założyłem maila z dupy tylko po to, żeby zrobić na drugim koncie arrow makera. Nigdzie tego maila nie podawałem a i tak po jakimś czasie braku aktywności (ze względu na wprowadzenie diamondów do sklepu) zacząłem dostawać to gówno. XD
@Skotlicki: miałem tak u siebie, mail #!$%@? powiadomeniami ze haslo zostalo wielokrotnie zle wpisane, o roznych porach dnia i nocy co kilka dni przez parę miesięcy, aż mi cipsoft konto zamroził i musiałem do nich pisac maila by mi to odblokowali, a na pytanie dlaczego to zrobili, odpowiedzieli, że mieli obawy iż moje konto należy do hakera xD
@Skotlicki: odpal autentykator, bo 2 dni temu pisałem tu o tym, że mi też probowano się #!$%@?, olałem temat, bo przecież niemożliwością jest dostać haka w tibii w 2022 roku, autentykatora nie miałem. wczoraj rano miałem chary wyczyszczone, całe szczęście zbyt bogaty nie byłem i jedynie jakieś 10kk w itemach straciłem, licząc koszty imbu włożonych to może 12-13kk. ale od tej pory już się nawet nie loguje bez autentykatora xD