Wpis z mikrobloga

Oto nowy wróg publiczny antyukraińskiego szurnetu. Andrzej Stasiuk w koszulce z nadrukiem łączącym polskie i ukraińskie godło. Skandal! Jeszcze nagrał płytę z ukraińskim zespołem. Czy może być lepszy dowód na Ukropolin? No jasne, że nie!

Ch że płyta jest o Mickiewiczu. Że Stasiuk recytuje Redutę Ordona. Nieważne. To jest Ukropolin!

A najlepsze, że typ potrzebował dwa dni, żeby sprawdzić kto jest na zdjęciu xD Ja rozumiem, że szury z wiedzą są na bakier, kumam że Stasiuk jest mniej rozpoznawalny niż taka Tokarczuk, no ale chwalić się tak swoją ignorancją to jest dramat...
#ukraina #wojna #ruskapropaganda #szurnet #szury #andrzejstasiuk #literatura #ksiazki
Pobierz ksaler - Oto nowy wróg publiczny antyukraińskiego szurnetu. Andrzej Stasiuk w koszulc...
źródło: comment_1653330406wdylXAOBBdzQIqv5KFqiyq.jpg
  • 12
@ksaler: "Antyukraiński szurnet" Jak to dobrze nazwałeś to chyba na chwilę obecną najbardziej #!$%@? część interentu. Te teksty w stylu "Ukrpolin" itd ostatnio się z jednym takim kłóciłem, to mi napisał ze jestem zaslepionym ch$jem bo Zeleński odznaczył Banderę i czego jeszcze trzeba aby tacy jak ja sie obudzili, tłumaczę mu ze Bandera nie żyje od 80lat i ciężko zeby był odznaczony, na co on "ale gdyby żył do by go
tłumaczę mu ze Bandera nie żyje od 80lat i ciężko zeby był odznaczony


@JohnnyPomielony ???
Przecież pośmiertne odznaczanie jest normalną praktyką. Pilecki dostał order Orła Białego w 2006 roku, a Bandera Bohatera Ukrainy w 2010 r. Nie wiem czemu uważasz, że ciężko odznaczyć kogoś kto nie żyje.
@Halbr: Już pomijając fakt że to zwykłe szurskie #!$%@? i fejur, bo Zełeński nigdy go pośmiertnie nie oznaczył ani nie ma zamiaru, to wiadomo z kim pisałem bo translator to raz, a dwa sam się zdemaskował bo wstawiał ruską uśmiechniętą buźkę czyli )) a tylko Ci ze wschodu robią ją w ten sposób