Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu zbieram #kwadraty podczas jazdy na #rower i korzystałem do tej pory ze statshunters. Chciałem już jakiś czas temu przetestować Squadrats, ale nie działało u mnie, próbowałem przed chwilą i nie działa nadal.

Rejestruję się, zezwalam na połączenie ze stravą i zaznaczam dostęp do prywatnych aktywności. Jest komunikat, że zaczyna synchronizację i przez kilka minut pasek postępu stoi cały czas na 1% i się nie rusza dalej. Po jakimś czasie znika i jest tylko "No activities".

Założyłem też specjalnie drugie konto na Stravie do testów i ten sam problem.

Jakieś pomysły co jest nie tak? W przeciwieństwie do statshunters aktywności muszą być publiczne mimo, że zezwalam na dostęp do prywatnych?
  • 3
Ok, wszystko jasne :) szkoda, że to FAQ nie jest dostepne przed rejestracją


@xyz124: Aż sprawdziłem, jest o tym info. Ogólnie to polecam dołączyć do klubu squadrats na Stravie, jak znajdziesz jakiś bug czy masz pytanie to tam twórcy odpisują, przynajmniej jeden Squadratur Thrill. Tak w ogóle to jest polski projekt, ale z tego co wiem taki "po godzinach", ciągle w rozwoju.
Pobierz dybligliniaczek - > Ok, wszystko jasne :) szkoda, że to FAQ nie jest dostepne przed r...
źródło: comment_1653432134dizHHWMa7BB7Jq16KG4qzj.jpg