Wpis z mikrobloga

Szukam ebike do 20k zł. Mieszkam w Kato więc dosyć często chodzę po górach. Kilka razy wypożyczyłem ebike i złapałem bakcyla. Szukam fulla, bo chce go wykorzystać w beskidach. Co najlepszego mogę znaleźć w tym budżecie. Ktoś słyszał o TOSA Bikes? Zaznaczam że nadal chce żeby to był rower a nie motorower, więc wynalazki po 5000w odpadają :)

#rowery #ebike #rowerelektryczny #rower
  • 12
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ: tosa jest mega, testowałem większość rowerów kiedyś na narodowym bo tez stałem przed wyborem fabrycznego. Teraz śmigam na konwersji z midem ale okazyjnie kupiłem silnik bafang M600. Ramy bardziej podobają mi się z damperem pionowo ale jak przejechałem się na tosie to zupełnie inna jakość jazdy, rama Carbon, silnik m600 bez kagańca, można dołożyć manetkę jak się chce, i ogólnie podobno bezawaryjne.
W tamtym tygodniu zamówiłem ramę tosy (dengfu e10)
  • Odpowiedz
@Storczycki: Miałem konwersje hardtaila na Bafangu bbs02 ale to nie zdawało egzaminu. Łańcuch padał (staralem się dobierać optymalnie przełożenia), reszta osprzętu też nie dawała rady (Rower za 3k zł). Trochę się zraziłem. No i manetka mnie za bardzo rozleniwiała. Stąd pomysł na rozwiązanie fabryczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrokeJ ja słyszałem, że realnie tylko obręcze były lipne, ale teraz to poprawili i już są na WTB. Poza tym psuły się tylko przy na prawdę hardkorowym lataniu.

Jak oczko wyżej, to jest chyba jeszcze dostępny NS Bikes Efine za coś koło 23k
  • Odpowiedz