Wpis z mikrobloga

@darsky: @dabi: sugerowanie, że nie można/ nie powinno się przyjaźnić z babą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@red7000: Przyjazn damsko męska nie istnieje. Zazwyczaj jest to przyjazn ze strony kobiety i zakochany facet ktory zrobi wszystko, nawet bedzie wysluchiwal o jej spotkaniach z innymi facetami, byleby spedzic z nią czas, bo ineczej niz pod przykrywką przyjazni nie potrafi, bo ona nie odwzajemnia uczucia.
DrTRAPH0USE - > @darsky: @dabi: sugerowanie, że nie można/ nie powinno się przyjaźnić...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 473
Przyjazn damsko męska nie istnieje.

@DrTRAPH0USE: wasze przesiąknięte spermą łby nie biorą żadnej innej możliwości pod uwagę, że człowiek mógłby żyć kontrolując swoje zapędy seksualne albo że mógłby nie traktować każdej kobiety jak potencjalny cel do wyruchania xD taki poziom spaczenia seksualnego się leczy a nie nastawia wszystkich w okół że to normalne
@inozytol: Tja, 'dość atrakcyjna osoba' i wszystko jasne. Może i 'przyjaźń' między mężczyzną a kobietą istnieje, ale ta kobieta nie może być pociągająca seksualnie i tyle. Nie chodzi już o to, że facet jest zakochany, siedzi w friendzone, ale o to, że na coś liczy i będzie orbitować z nadzieją, że to dostanie. To może być miłość, seks, zbliżenie innego typu, ale na pewno nie siedzenie na murku i gadanie o
a i przestańcie pisać o tym, że macie znajome dziewczyny. Między przyjaźnią a znajomością jest zasadnicza różnica, a tu poruszany jest temat przyjaźni. W ogóle dzisiaj wszyscy mają 'przyjaciół'. Gość widzi się z laską raz w tygodniu i to jest jego 'przyjaciółka', która ma potwierdzać jego argument. Przyjaciele na fejsbuku, instagramie, w pracy, wszędzie przyjaciele ;)
@DrTRAPH0USE: @Redicle: #!$%@? ale musicie mieć smutne życie, że tak postrzegacie relacje damsko-męskie. Jestem w udanym, kilkuletnim związku. Mam poza nim kilka bliskich koleżanek, z którymi w miarę regularnie się widuję, również sam na sam. Są atrakcyjne. Nie, nie mam ochoty ich peklować za każdym razem jak widzę. Byliśmy znajomymi jeszcze zanim byłem w stałym związku.