Wpis z mikrobloga

Jestem mega kurka przystojny i mega kurde inteligentny i całkiem mądry a i tak w życiu mi się nie układa. Charakterek tez mam całkiem przyjemny a jednak coś mi nie wychodzi.
Jak żyć proszę państwa?
Jak się odnaleźć z tego zagubienia?
Czy 26 lat to już ten czas gdy muszę być określony i znać swoje miejsce na tym świecie?

Strasznie mnie boli ta rzeczywistość i zniszczenie ludzi, niezrównoważone funkcjonowanie świata i brak empatii społecznej wobec bardzo wielu kwestii.

Chciałbym znaleść swoje miejsce na tym świecie i w końcu być szczęśliwym.

Semargl - Jestem mega kurka przystojny i mega kurde inteligentny i całkiem mądry a i ...

źródło: comment_1653477408VL1Nr4dWk44TjFdIBNE6xw.jpg

Pobierz
  • 28
@sapibarruNig: to zależy jak się na to patrzy. Oczywiście jest to tylko wycinek całego spektrum informacji o osobowości danej jednostki, ale wciąż jest to informacja o mnie samym, o umiejętności spostrzegania schematów i problemow tam, gdzie inni ich nie widza. Gatuluje wyniku mirku, moze masz jakies rady jak sie odnalesc w tym swiecie?
@Mamciek: dziekuje i nawzajem
@Semargl: dokładnie wiem co masz na myśli, u mnie też 140+ i wiele razy w życiu straciłem dobrą okazję bo wszystko zbyt bardzo analizuje. Mało też rzeczy cieszy. Czasami chciałbym być po prostu Seba i cieszyć się z każdego dnia