Wpis z mikrobloga

@Stan_Dembinsky: @Fiodooor: @Kismeth: @Emulsja: rozwincie prosze dlaczego tak uwazacie. Chcialabym poznac Wasze opinie

@geuze: @nobrainer: Jeszcze nie sa gotowi, bede przemycac najlepsze praktyki po kawalku ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Otter: xD

@MieszamKaweOlowkiem: bogowie, mam nadzieje, ze to sie tak nie skonczy!

@StrefaZimna: Mowia na to tutaj polderdak. Polega to na tym, ze pod zielonym dachem jest dodatkowa konstrukcja
przepiorka - @StanDembinsky: @Fiodooor: @Kismeth: @Emulsja: rozwincie prosze dlaczego...

źródło: comment_1653501003cr44BLZjcefEmWW70plmmp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przepiorka: no jak nie, jeśli będzie błąd konstrukcyjny czy tam projektowy to odpowiedzialnośc spada chyba na projekranta. ;) nie można się czymś chwalić nie biorąc odpowiedzialności za wady.
  • Odpowiedz
@nargil: ach te pazerne architekty. Przeciez wszyscy wiedza, ze maja programy ktore generuja domy za nich ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@przepiorka: dzięki, ale czy możesz zrobić tak, żeby trawnik był pod wodą, a murek ogrodzeniowy przesuwny na rolkach? Gadałem już z twoją mamą i mówiła, że dla wujka Nargila zrobisz za darmo.
  • Odpowiedz
@ikimrdbeietocytynal: tyle ile wynika z CAO architektow z moim wyksztalceniem i doswiadczeniem. W internecie jest tabelka, jak bardzo chcesz wiedziec to znajdziesz :)

@Gorbo2004: Bingo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sisal: tak sie rzeczywiscie dzieje w Polsce, gdzie architekt ma pierwotna odpowiedzialnosc prawna za projekt i dopiero udowodnienie winy podwykonawcy (konstruktora, kierownika budowy, majstra itd) zwalnia go z odpowiedzialnosci karnej.
W Holandii architekt jest takim samym
  • Odpowiedz
@przepiorka wiedziałem odrazu! Kolory cegły oraz ułożenie pasują do otoczenia ( nowe bloczki za albert heijn)! Gdzie urzędujesz? Zapraszam na kawe, o ile żona pozwoli haha :) kilka rond dalej i po prawej stronie jestem ja, cały na biało.
  • Odpowiedz