Wpis z mikrobloga

Mireczki co byście zrobili. Obecna rata 1600~, zaczynałem od pułapu 1200 i przez jakis czas płaciłem 1000zl. Moge przejść na stałe z oprecentowaniem 8,32% z rata 1880zl przez 5 lat. Mam czas do konca maja na decyzje bo od czerwca zmienia oprocentowanie. Co robić, jak żyć ? Finansowo jestem spokojnie w stanie to dźwignąć a patrząc na decyzje naszego rzadu to przyszłość raczej nie zapowiada sie ciekawie.
#kredythipoteczny #kredyt
  • 15
@Stulley_Muntari: Taki, że jak teraz masz marże 1,5 to jak wibor spadnie znowu będziesz miał 2 czy 3%

A jaki problem? Np możesz nie mieć zdolności na nowy kredyt, zachorować, może spaść wartość nieruchomości. Wszystkim marzycielom wydaje się że refinans kredytu to jest jak pójście po chleb
@kaaban: ale ci się ciężko myśli co? 200 zł nie robi mi różnicy, mam stała rate i nie muszę o tym myśleć ani się tym przejmowac. Ale jakby rata miała rosnąć mi jeszcze o X procent to na pewnym etapie być może zaczęłoby mi to robić różnice. 200 zł nie robi mi różnicy w żadną stronę ale być może dodatkowe np 800 zł w skali miesiaca zrobiłoby już.