Wpis z mikrobloga

jedynym idiotą tutaj jesteś ty


@powaznyczlowiek: no nie uwiększałbym losowemu gadaniu wujka staszka tylko dlatego, że akurat trafił

poza tym rata tego typka i tak by bolała (albo boli, jak skorzystał), bo kredytu hipotecznego nie bierze się zazwyczaj na 7 tak tylko bardziej 30.
@powaznyczlowiek: Ty sam nie rozumiesz obrazka który wkleiłeś xD
Przy bezrobociu z lat 2015 nie dało się łatwo zmienić pracy, dlatego to była gówniana rada,
a nawet jak zmieniłeś to wynagrodzenie było dalej marne,
co przy ówczesnych stopach procentowych dawało ci zdolność kredytową na garaż albo szopę, a nie mieszkanie.

Te wszystkie wykresy na tym obrazku właśnie udowadniają że Bronek pier.... totalne bzdury bo był oderwany od rzeczywistości.
@PanEkspertErbo: no i pokazują że było super - mieliśmy też wtedy program MDM jeśli chodzi o mieszkania.

I popatrz jaka była zdolność kredytowa dla małżeństw w 2015 i porównaj to sobie z cenami mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem że bardzo chciałbyś ten wpis przerobić na PiSowo ale niestety fakty nie stoją po twojej stronie xD
p.....k - @PanEkspertErbo: no i pokazują że było super - mieliśmy też wtedy program M...

źródło: comment_1653578540j1Ia8oyVIH8j11XATppHe0.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanEkspertErbo: statystycznie to ja i moj pies mamy po 3 nogi. Prawda jest taka, ze jak ktos chcial pracowac i sie rozwijac to pracowal i sie rozwijał. Ja wtedy będąc w liceum i dorabiając sobie miesiecznie 500-600zl, mialem na paliwko, impreze co weekend a i na wakacje gdzies mozna bylo pojechac nad jeziorko. Serio nie wiem kto jaką prace wykonywal w 2014 za te słynne 5zl/h
I popatrz jaka była zdolność kredytowa dla małżeństw w 2015 i porównaj to sobie z cenami mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek:
Tak misiu bo 100% ludzi to 3 osobowe rodziny na dwóch średnich krajowych (oczywiście na UoP) i kupujące mieszkanie spełniające warunki MDM xD
Zaorałeś Bredzisława swoimi własnymi wykresami, a teraz palisz głupa.
Już pomijam fakt że w 2015 masę ludzi było na jakiś umowach zlecenie
Prawda jest taka, ze jak ktos chcial pracowac i sie rozwijac to pracowal i sie rozwijał. Ja wtedy będąc w liceum i dorabiając sobie miesiecznie 500-600zl, mialem na paliwko, impreze co weekend a i na wakacje gdzies mozna bylo pojechac nad jeziorko.


@kamilmajster: Brawo, ale żadnego kredytu byś nie dostał ani w 2014 ani 12 lat wcześniej, kiedy rzeczywiście należało rzeczywiście kupować mieszkania, więc twoje "jak ktoś chciał pracować" jest śmiechu