Wpis z mikrobloga

#pk #wiit #wieik #studia
Siema, czy jest są tu osoby studiujące Informatykę na politechnice krakowskiej na wydziale WIiT albo WIEiK? Chciałbym przepisać się na jeden z tych kierunków ( na AGH na IET raczej nie da rady) i interesuje mnie który wydział będzie lepszy i dlaczego? Ogólnie planuje studiować informatykę "w tle" i raczej zając się swoimi projektami, a przy okazji nauczyć się paru ciekawostek ze świata informatyki i może liznąć parę technologii którymi normalnie bym się nie zajmował. Przechodzę ze stosowanej na AGH, i szczerze - mam dość, jakość nauczania daje dużo do życzenia a wykładowcy jakby przenieśli się z 1950r. w czasie.
  • 4
  • Odpowiedz
Przechodzę ze stosowanej na AGH, i szczerze - mam dość, jakość nauczania daje dużo do życzenia a wykładowcy jakby przenieśli się z 1950r. w czasie.


@Arwers_: w sensie, jest za łatwo czy wymagają rzeczy z dupy sprzed 50 lat i to wykute na blache? Kiedys myślałem o tej stosowanej na agh xD
  • Odpowiedz
@mlodyernest: Wymagają rzeczy z dupy wykute na blache, na pierwszym semie miałem gościa od fizyki dla którego jedynym zdanym kolokwium było to bezbłędne XD a potem zdziwienie że na 3/4 grupy na poprawce. Co do poziomu nauczania to też dno, materiałów brak, nauki masa a prowadzący chodzą chyba za kare na te zajecia.
  • Odpowiedz