Wpis z mikrobloga

Rekiny. Nie bardzo miałam z nimi wcześniej do czynienia, ale skoro Mirek zażyczył sobie skrzynkę z rekinami, to wezmę i zrobię, bo dlaczego nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drewniane pudełko 11 x 17 cm, wysokość 6,8 cm z rzeźbionymi i ręcznie malowanymi rekinami oraz resztą podwodnego inwentarza - koralowce, ryby, konik morski, jeszcze kilka rybek, nawet jakiś homar gdzieś się w tym zaplątał. Oko umieszczone na wieczku zaprojektowałam w oparciu o naturalne oko żarłacza karaibskiego, coby wszystko ładnie pasowało.

A co najlepsze, dzięki zastosowaniu farb luminescencyjnych skrzynka świeci w ciemności - co pokazano na załączonym obrazku :)

To był jeden z bardziej pracochłonnych projektów, jakie wykonywałam w tym roku, jako że nawet wieczko od środka dostało sporo malowanych detali wypukłych. Ale było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejne zdjęcia w komentarzach.

Więcej moich szpargałów twórcznych na #apaturiart .

#handmade #rekodzielo #diy #tworczoscwlasna #hobby #chwalesie #zwierzaczki #zwierzeta i trochę #sztuka
Apaturia - Rekiny. Nie bardzo miałam z nimi wcześniej do czynienia, ale skoro Mirek z...

źródło: comment_1653631331VGA2Y7jjA7fbTsRiXHYNps.jpg

Pobierz
  • 18
@cirilla1989: Potraktowałam ten projekt jako okazję do poeksperymentowania, więc bez przesady z tym kijem ;) Mirek zaakceptował wycenę z pełnym zrozumieniem, więc pod tym względem nie mogę narzekać, oby więcej takich klientów.