Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Powiem Wam, pykam sobie w tego Risen 3 i jakie to jest drewno, no jakie gówno drewniane a z drugiej strony tak przyjemnie się w to gra i eksploruje świat xDD To jest dla mnie nie pojęte, że gra która wyszła w 2014 roku a mechaniki ma z 2002 nadal potrafi bawić xD Pewnie z Elexem jest tak samo, nie grałem więc nie mogę się odnieść.

#gry #gothic #risen
Mega_Smieszek - Powiem Wam, pykam sobie w tego Risen 3 i jakie to jest drewno, no jak...
  • 8
@Mega_Smieszek: kupiłem trójkę od razu po przejściu dwójki i strasznie zasmucił mnie brak dublażu ( ͡° ʖ̯ ͡°) mechanicznie chyba najprzyjemniejsza z Risenów, poza walkami z potworami morskimi i finałowym bossem który sprawiał że miałem ochotę wyrywać sobie włosy garściami XD
@Mega_Smieszek piękna to gra, nawet dosłownie bo bardzo ładnie się zestarzała. Magia najprzyjemniejsza że wszystkich ARPG w jakie grałem( prócz ER), questy przyjemne, kliku towarzyszy nawet ciekawych. Najbardziej dopracowana gra pirani pod względem gameplayu na pewno, nawet minigierki ma!
@vealen0: Polecam frakcję Łowców Demonów z północy, bo pozostałe frakcje: Piraci Vodoo i Magowie są z ich bezdotykową walką zbyt OP. Nie daje takiej frajdy jak uniki, ciosy, i wsparcie przez kompana.