Wpis z mikrobloga

Taki artykuł stworzony przez redaktora Przeglądu Sportowego. Redaktor Bartosz Gębicz. Kolejne jego "dzieło". Tym razem oburzenie ludzi jego wypocinami było na tyle duże (plus wpis Darii Abramowicz o zdrowiu psychicznym), że PS usunął ten artykuł.

Chodzi o wczorajszy mecz Simony Halep, gdzie w trzecim secie Rumunka składała się w pół, nie mogła oddychać i narzekała na bóle głowy, ostatecznie przegrywając mecz. Parę godzin po meczu wystąpiła w studiu Eurosportu gdzie powiedziała, że miała atak paniki.

#tenis #sport
Pobierz gramwmahjonga - Taki artykuł stworzony przez redaktora Przeglądu Sportowego. Redaktor...
źródło: comment_1653638908CpqZNVpCRGVQIaj7NKUqIS.jpg
  • 10
@Swidrygalek: @gram_w_mahjonga W tamtym roku sam pierwszy raz widziałem u kogoś atak paniki. W wąwozie Kraków praktycznie ściągałem koleżankę z drabiny. No poprostu ją odcięło. histeryczny płacz, praktycznie zero kontaktu, i zero ruchu. Aż sam się przestraszyłem, bo zablokowała cały ruch na przejściu.
Ten redaktorzyna to co najwyżej nadaje się do pisania do "Skandale" czy coś w ten deseń. Wyczuwam też u niego lekko parafrazę z Mateusza Borka, który często powtarzał,
@gram_w_mahjonga: atak paniki może się przytrafić każdemu. To chwilowe przeciążenie naszego systemu. Mi zdarzył się raz przy mojej pierwszej stłuczce (nie z mojej winy). Trwało to na szczęście z minutę, serce waliło jak by miało wyskoczyć, spociłem się w moment, miałem rozbiegane myśli, widziałem przed sobą tylko zegary na desce rozdzielczej, no a w uszach szum. Co ciekawe przy kolejnych, nawet poważniejszych wypadkach (też nie z mojej winy, taki farciarz ze