Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Haj,

może mi ktos przestawic inny punkt widzenia na ciuchy(a w szczegolnosci koszulki z logo) ktore sa tak bardzo popularne. Mam na mysli np. Tommy, Lacoste i inne tego typu. CO jest powodem noszenia takich ciuchów czy tez butów? Wielu moich znajomych/rodzina, od lekarzy, przez wlasciciely wlasnych biznesów, po studentów chodzi w takich ciuchach.

Uważam to za mega obciachowe. I spoko, przywalam sie do czegos do czego nie powinienem, bo ubiór to sprawa/gust kazdego z osobna. Ale z drugiej strony czy ubiór nie jest czym z czym wychodzimy do innych? Wiec chyba mozna ubiór komentowac?

A wracajac do tematu. Jesli taki ubiór ww. firm ma podkreslic status spoleczny, to w jakis sposob to robi skoro niemal caly przekrój spolecznstawa w tym chodzi, to raz?
Dwa, jesli to ma byc sposob na oryginalnosc/wyroznienie to w jaki sposob ma to sie odbyc skoro to jest tak popularne?

#modameska #modadamska #kiciochpyta #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62908bf3a5640a04d1426571
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
CzarodziejskiDegenerat: Często te rzeczy są lepiej zszyte i skrojone, wolniej się spierają + zawsze jest taka sama kolekcja basic + zawsze jest Twój rozmiar jak nie ma promocji.
Jak kupujesz w takim h&m to często szybko się spiera, przy prasowaniu widzisz, że te ramiona nie zawsze są równe, bawełna 100% okazuje się prześwitująca, a po kilku praniach robi się porozciągane no i jak nawet nie ma promocji to często jest wykupywane.
twinings: Ubrania to element ekspresji. Zawsze nawet gdy ubieramy się "dla innych", ubieramy się dla siebie. Każdy ma swoje powody i przyczyny dlaczego podoba mu się akurat to a nie co innego. Budowanie własnej tożsamości często nie jest intencjonalne a odbywa się pod wpływem czynników zewnętrznych w zakresie na jaki jesteśmy podatni. Wchodzą tutaj sentymenty (np. "Mój tata lubił takie koszulki a imponował mi i chcę być taki jak on"), próba
I spoko, przywalam sie do czegos do czego nie powinienem, bo ubiór to sprawa/gust kazdego z osobna. Ale z drugiej strony czy ubiór nie jest czym z czym wychodzimy do innych? Wiec chyba mozna ubiór komentowac?


@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście że można komentować, gadanie typu "nie komentuj/ noś co ci się podoba" jest zasadne tylko jeżeli ktoś siedzi na dupie w domu i nikt go nie widzi XD bo można się ubrać jak