Wpis z mikrobloga

Dzisiaj temat zegarków, ale nie byle jakich bo nie każdy może je mieć, ze względu na cenę. Także dzisiej o tym.
(żebranie o komentarze, suby i lajki) MLASK
Włąśnie. Zegarki.
I dzisaij tak z kwestii biznesowej ale też z kwestii majndsetu, na co ty możesz sobie pozwolić.
Bo to tak naprawdę sie łączy. Także zobacz. Ja widziałem najtańszy zegarek, tak naprawde.
(myśli)
W trójmieście. Najtańszy, uwaga! Nadstaw uszu, usiądź, żeby to cie z nóg nie zwaliło, Tak?
żebyś miał pod ręką wode, żebyś sie napiił. Tylko nie pij, żebyś przypadkiem nie wypluł napoju.
(śmieje sie sam do siebie)
Kosztował 52 635 zł. Rozumiesz!? Pindziesiont dwa tysionce szejset trzydzieści pięć złotych.
Dlaaaa... (myśli)
Powiedziałbym (myśli) MLASK
99% osób to jest czysta abstrakcja!!!
To jest..... (kręci głową i gestykuluje)
Jakie ceny? o czym ty mówisz? (parsk) Albo o czym ty marzysz?
Ale chce żebyś spojrzał, na ideeeeee która przyświwietlała. Prezesowi. Temu panowi... który... poprostu... tą firmę założył.

Dlaczego są osoby które normalnie noszą rolexa? (patrzy na zegarek)
Tak! bo mają biznesy, bo je stać, ale jeżli bardzo chcieli to... (KASZLE trzy razy)
Aż mnie zatkało... (pauza, uśmiecha sie pod nosem)
Z wrażenia, nie no coś do gardła mi wpadło, coś nie tak (uśmiech seby)
I... (myśli) yyy... Jak, osoby. Albo co osoby musiały myśleć, żeby poprostu na taki zegarek zarobić.

Nie to, że wiesz wymówki, że nie da sie i tak dalej (myśli rozglądając sie dookoła)
Tylko no dobra, taki zegarek kosztuje tyle i tyle, Tak? (NIUCH, grymas twarzy)
(MLASK) chce go mieć. Ale własnie, jaki jest ten majndset biznesowy zanim Ci powiem o innych rzeczach,
tylko, że zanim ci powiem o majndsecie, to co powiedziałem do dej pory, Widzisz wartość to dawaj lajka w górę i żebranie o komentarze, suby i lajki
MLASK
i teraz tak...
Aaa i jeszcze jedno lajki w dół nic wam nie dadzą (kręci głową, nieznaczny uśmiech na twarzy)
(myśli)
Naprawdę, bo słyszałem, że youtube ma sie zmienić i (myśli) to wszystko ma być i tak promowane a z tego co widze to już jest zmienione.
Więc lajki w dół też powodują promowanie, także lajk w górę.

Właśnie jaki jest ten majndset biznesowy? Jak można stworzyć zegarek? zegarek, poprostu zegarek (patrzy na zegarek)
który jest warty ponad 50 tyś. Kto w ogóle miał taki majndset, że zrobi na tym biznes?
Tak! Prezer... y.. MLASK
Prezes Rolexu ale jak on w ogóle mógł,musiał myśleć? Co on musiał w ogóle zrobić, jaki zespół ludzi znaleźć
(myśli)
I ile ta marka jest wyceniana, no. Jakie tu są w ogóle kwoty jażeli chodzi o pieniądze.
Ja bym powiedział, że to jest numer jeden wśród zegarków, natomiast mhm.... (myśli)

Różne są zegarki np Breitling, gdzie mam znajomego który Ma! (MLASK)
który też jest markom luxusowom, som też Bentleye, Tak? ale to zrobimy tak:
nagram wam w przyszłym tygodniu w serii biznesowej i porównam ile jest wyceniany marka Rolex, ile jest wyceniany marka Breitling, Bentley, Porsche, Ferrari
I naprzykład też wymienię takom y... markę którom poprostu, na którom poprostu poluje, tak?
która mnie interesuje i którą chce, bo stwierdzam, że taki zegarek jest okej.
Na Roleca jeszcze przyjdzie czas (myśli)

Natomist y... zamin przejde do takiego porównania...
Ty! sobie to przemyśl. Co musiał myśleć właściciel, zespół, biznes. Skąd weźmie hajs, jak w ogóle to wyprodukuje.
A ja ci powiem, w przyszłym tygodniu e, co on takiego zrobił (MLASK)
Natomist zobacz. Jak ktos kupuje zegarek i teraz pytanie za sto punktów (myśli)
Jak ktoś zgadnie, ja cie naprowadzę, natomiast jak ktoś zgadnie to będzie pierwszą osobom, która dostanie ode mnie ibuk, który poprostu wypuszczę, tak?
bo ibuki będe wypuszczał pomalutku, natomiast będziesz pierwszom osobom, jeżeli zgadniesz o co chodzi.
Bo tak naprawdę em... kontynuując dalej nim przejdę do tego co chce ci powiedzieć (żebranie o komentarze, suby i lajki)

I teraz tak (myśli), na co? ja widze, że poprostu ludzie patrzą podczas zagarków, tak?
ja wiem na co patrzą, tak? ale ty masz zgadnąć, no jak nie zgadniesz no to w przyszłym tygodniu y, poprostu (myśli)
MLASK
Powiem, y... no zresztą i tak to jest z wyprzedzeniem, tak? więc i tak ta osoba skomentuje o co chodzi bo to i tak będzie wiadomo.
Ludzie jak kupują no to co? kupują taki jaki im sie podoba, tak?
Różne są zegarki, jest np marka Kazjo zegarków, Atlantik, Diesel, Hugo Boss, em... marka zegarków Tomiego, tak?
Różne są, masa jest, tak? i ludzie patrzą na jednom rzecz i z tym cie zostawię.

W przyszłym tygodniu skomentuj, jak skomentujesz dobrze i rzeby było sprawiedliwie i żeby nie było tak, że tylko jedna osoba
więc zrobimy tak, pierwsze pięc osób które zgadnom co to moze być alebo co to jest.
w komentarzu napisz co to jest i poprostu zostaw swojego maila
i pierwsze 5 osób dostanie ode mmnie ibuka, a na jaki temat? na taki, który sprawi, że przełamiesz swój strach, nie bede jeszcze o tym zdradzał.
(tłumaczy trzy razy jak zostawić komentarz i żebra o lajki)
A naprawde to jest tak proste jak nie wiem jak oddychanie, jak budowa cepa normalnie.
Jak ktoś kto sie zna na danej branży, tak?
Czyli nie wiem, wykończeniówka, to jest tak proste.
(myśli)
Ale no wchodzi kilka czynników które są istotne, ale co to jest dowiesz sie za tydzień.
Także wspaniałego dnia ci życzę i wspaniałego poprostu weekendu.
Do usłyszenia, do zobaczenia.
Hej!

#sebcel
  • 7