Wpis z mikrobloga

@Pablo_Pablito_Santo_Subito Ciągle polecasz tę zarę a to nie pachnie jak DHC. Pachnie podobnie ale jest imbirowa i nie ma piżmowej bazy więc nie jeden pies czy tam #!$%@?. Albo nie wiesz o czym mówisz albo mówisz na #!$%@? się. Araby nie pachną jak to co klonują a zara nie pachnie jak DHC. Obniżasz poziom tagu takimi poradami. Na #!$%@? nuty, na #!$%@? fazy, na #!$%@? naturalność, na #!$%@? w ogóle ten tag,
Zara koło tego Diora nawet nie stała. Na otwarciu są faktycznie podobne ale po 30-60 minutach Zara pachnie jak kwasek cytrynowy w przeciwieństwie do DHC.

Nie mam pojęcia skąd wzięło się tyle hajpu na tego klona na tagu
  • 0
@prodigium: ale się pięknie zesrałeś, idź się wytrzyj xD
Jeden pies dotyczył wyboru między Zarą a Jimmy Choo Man Ice, więc naucz się czytać ze zrozumieniem ptysiu :*
Poziom tagu to obniżasz ty, pisząc więcej o arabach i o tym jak ci śmierdzą, niż ludzie kupujący i recenzujący araby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pablo_Pablito_Santo_Subito Wiem, ale podsumowałem calą Twoją działalność bo widzę jak któryś raz piszesz jakbyś nie miał węchu reklamując jakieś gówno. Nie piszę tego żeby Cię obrazić ani się kłócić. Taka uwaga z całym szacunkiem. Szkaluję araby bo na to zasługują i raczej rzetelnie - po testach. Rzadko z przekory - dla zasady i dla śmiechu, nie ukrywam.