Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tu osoby z domów dziecka? Mój chłopak wyznał mi, że jest z domu dziecka. Bardzo go kocham. Swoją historia podzielił się ze mną zupełnie niedawno a w dużym skrócie domyślałam się, ze może mieć „specyficzne” stosunki z rodzina ponieważ został sam na Wielkanoc, nie pije alkoholu powiedział ze zle mu się kojarzy ale nie mówił szczegółów wiec czekałam aż sam zechce. Spotkamy się 3, miesiące, doszło między nami ostatnio do intymnej sytuacji i wtedy powiedział ze zanim zrobimy ten krok on musi najpierw mi opowiedzieć o sobie i zdecydował ze to jest ten moment. A wiec matka wychowywała go sama, zaszła w ciąże jako nastolatka. Kiedy był mały zaczęła ostro imprezować, zostawiała go samego i trafił do domu dziecka. Na początku zabierała go na święta itd ale wpadła w prawdziwy nałóg i straciła prawa, aktualnie nie maja kontaktu. On ma 28 lat, ma prace, kupił sobie mieszkanie na kredyt, uważam ze radzi sobie w życiu dobrze. Nie widzę w nim cech jakiejś toksycznej osoby, ma grupę przyjaciół, jest wesoły, zabawny. Chcialabym kontynuować znajomość, chce z nim być. Pytałam go czy był na terapii, powiedział ze tak ale wiele mu to nie dało, ze najwiecej musiał sam sobie w głowie poukładać i nie obwiniać „losu” ze miał gorsze początki bo przecież teraz całe życie przed nim. Moje pytanie czy ktoś ma doświadczenie, był w takich związkach ? Wiem ze sporo jest historii z wydźwiękiem negatywnym ale nie widzę w nim dotychczas nic co mogłoby mnie zaniepokoić. Uważam ze to świetny, wrażliwy facet.
#zwiazki #milosc #domdziecka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6290ef229a2e847f46d2a602
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
Moje pytanie czy ktoś ma doświadczenie, był w takich związkach


@AnonimoweMirkoWyznania: pogadaj z jego eks to się dowiesz co to za gagatek; ale z twojego opisu wynika, że możesz mieć do czynienia z DDA/DDA, oczywiście to nikogo nie przekreśla, ale może rodzić pewne problemy w relacji