Wpis z mikrobloga

Dobry wieczor,

mysleliscie kiedyś, żeby przestać się wypowiadać się na tematy, o których nie macie pojęcia?

Biedne wykopki. Nie wiedza co to jest pogłoska, ale wierzą, ze może podwazyc cała linie obrony.

Pamietam jak pisali, ze w sądzie w uk nie udowodniła pobic, a prawdopodobnstwo pobic XD

Ponad wszelka wątpliwość orzeka się w procesie karnym.

Nie macie pojęcia jak działa prawo, co to pogłoska, jak działa cywilny sąd… Wy nawet angielskiego nie znacie, a wolacie mnie do każdego wpisu.

Mało tego, wy nawet nie wiecie jak działa Polski wymiar sprawiedliwości.

Myśleliście, ze w procesie cywilnym można pójść do więzienia xd

Na wykopie nie płaca za ilość wpisów. Nie wiesz, nie pisz.
Mam wrażenie, ze konkurujecie w programie głupi i głupszy.

źródło: comment_16536802030grFfcX2G7r3KLa1jfRfFm.jpg
  • 41
@vipcypr8: Do niczego takiego się nie przyznalam. Oczywiście ze używam translatora do tłumaczenia opinii prawników. Nie chce mi się tego ręcznie tłumaczyć. Angielski jest moim językiem urzędowym.
@podomka: Najgorzej świadczy o wykopkach obrońcach Deppa to że hejtują ciebie tak samo jak Amber po prostu kobieta to dla nich zawsze worek treningowy, z mizoginami nie wygrasz serio próbowałam kiedyś młoda i naiwna głupia byłam szukałam w tych mężczyznach empatii, nie ma, oni mają w sobie tylko czysta nienawiść i chęć #!$%@?, żadnej merytorycznej treści, po prostu niszczą ludzi dla zasady bo to dla nich przyjemność tak samo jak Depp
szukałam w tych mężczyznach emaptii


@Opportunist to trzeba było szukać dalej niż ławka na osiedlu. U osiedlowych sebixów nie znajdziesz nawet pełnego uzębienia, a co dopiero empatii.

A tak szczerze - nie obwiniaj facetów o swój #!$%@? gust.
@podomka

Pamietam jak pisali, ze w sądzie w uk nie udowodniła pobic, a prawdopodobnstwo pobic XD


A ja pamiętam, że miałaś nam pokazać cytat z wyroku o tym mówiący. Zapomniałaś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lamuminek: Znana śpiewka „ktoś cię musiał skrzywdzić” zawsze te same teksty, nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy uprawia victim blaming? Oczywiście, że są kobiety które są po stronie mizoginów, mnóstwo kobiet również nienawidzi kobiet i myśli tak samo „sama się prosiła, mogła ubrać dłuższa spódnice” itp
Są kobiety co bronią Deppa bo jest bogaty i przystojny i kochały się w nim w młodości dlatego będą go tłumaczyć „łobuz kocha najbardziej” itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: może i jestem stronnicza i mam klapki na oczach, za to przynajmniej teksty i zapiski tłumaczę translatorem a także nie umiem odpowiedzieć na konkretne pytania drugiej strony. Zgadza się, jestem podomka.
@Opportunist: Nie jestem mizoginem dziecko, jestem w 12 letnim związku (widać nie szukałem na osiedlowych ławkach partnerki). Ja tylko ironicznie odpowiedziałem na twój komentarz - jedziesz po facetach, bo masz #!$%@? gust i ci z facetami nie wyszło xD.
@LubieChleb: Nie projektuj na mnie swoich fantazji, teraz widzę, że ciężko u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem. Nie byłam w żadnym związku z mizoginem w ogóle XD że tak pomyślałeś, pisałam o wykopkach, którym próbowałam przemówić do rozsądku, że nie muszą jechać bo każdej babie jak po burej suce tylko warto by spojrzeć na siebie i poprawić coś w swoim życiu ale tym ludziom nie przemówisz do rozsądku bo oni kochają