Wpis z mikrobloga

@contrast: dałbym w mordę za niszczenie donic i samych kwiatów. Ale nie powinno się ustawiać nic na schodach oraz przy poręczach. Na klatkach schodowych wiadomo, że z powodów przeciwpożarowych i ogólnego btaku miejsca. Natomiast w tym przypadku gdzie donice stoją na zewnątrz problemem jest to, że ustawione przy balustracie blokują do niej dostęp. Nie młodym i zdrowym ludziom ale ludziom w starszym wieku lub chorym, którzy nie są w stanie lub
Natomiast w tym przypadku gdzie donice stoją na zewnątrz problemem jest to, że ustawione przy balustracie blokują do niej dostęp. Nie młodym i zdrowym ludziom ale ludziom w starszym wieku lub chorym, którzy nie są w stanie lub nie mają na tyle sił, że wyprostować rękę i swobodnie zejść ze schodów przytrzymując się barierki. Starsi ludzie często kurczowo chwytają się balustrady opierając na niej część ciężaru swojego ciała i robiąc małe kroczki
@contrast: Pamietam jak byłem mały i znosząc rower na klatce na półpiętrze zahaczyłem nim o pierdyliard doniczek zawieszonych na jakimś jednym pręcie, po czym babsko przyleciało do mnie z ryjem ze #!$%@? kwiatki. Z perspektywy czasu uważam, ze dobrze się stało mimo ze to nie było celowe ( ͡ ͜ʖ ͡) wywiesiła cała balustradę doniczek, #!$%@? przejście i jeszcze ja zebrałem #!$%@? ( ͡° ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@contrast: po tym ostatnio stwierdziłem, że Polska się cywilizuje. Rozbudowa infrastruktury, nowe mosty, autostrady, wiadukty i tunele - wiadomo.
Ale byłem na stacji kolejowej w jednej z podwarszawskich dzielnic i na peronie rosły kwiaty oraz zioła w doniczkach wolnostojących. Widać było, że już jakiś czas tak musiały rosnąć i nie były #!$%@?!
Nawet kiepów w doniczkach nie było.
Jeszcze był przy nich zabawny napis "nie przeszkadzać, tu się rośnie!" ( ͡