Wpis z mikrobloga

@Tenczlowiektutaj: Kolego a o co ci chodzi z tą gołą Kią? Gość zapłacił pewnie koło 120k za auto z fajnym wyposażeniem podstawowym, z bodaj 160KM. Czego chcieć więcej na co dzień? Od jakiego samochodu można zacząć walić gruchę?


Z jego strony prawdopodobnie zwykła polacka zazdrość. Sam pytał na Mirko o opinie 10letniego a3 więc pewnie do takich aut można już walić gruchę, może nie najnowsze ale za to wypierdziane. Btw kto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VincentAdultman: dziwne, że dopiero tydzień temu, ja składałem zamówienie na swoją furę dobre 5-6 tygodni temu i już mówili, że Proceedy nie będą miały automatów z powodu braku części to produkcji. Z automatem zostały chyba tylko Sportage i pewnie Sorento.
@molksiazkowy1111: masz 12 lat? Czemu wszystkich jedna miarą mierzysz, może dla niego to było marzenie, na więcej go nie było stać?

Z kim ja tu siedzę ja p******e xD

@nick230: Na więcej nie było go stać- to aktualnie jest w #!$%@? drogi samochód. Według mnie większości osób tutaj nie stac na taki samochód. Może nie jest to auto najwyższych lotów ale według mnie bardzo ładne i rozumiem czyjeś szczęście z