Wpis z mikrobloga

Ile trzeba dać za rower który sprawdzi się na jakieś dłuższe dystanse i po mieście dla początkującego? Chce sobie wrócić do jazdy na rowerze, ale nie wiem ile taki rower teraz kosztuje żebym nie musiał się na niego #!$%@? z różnych powodów, nie jestem profesjonalistą wiec rowery za kilkanaście tysięcy odpadają, ale kilka tysiecy jestem wstanie dać jeśli będzie warty ceny i będzie się na nim przyjemnie jeździło
#rower
  • 16
@Matpiotr: dopasowuje się do ciebie, skoro nie masz nic do napisania to nie pisz nic zamiast pisać ,,UzYj gOoGlE!!! Po to jest wykop żeby się zapytać ludzi którzy mogą sie na tym znać
@s---k: a jakiś konkretny model polecasz czy wszystkie będą spoko.
@ha-mir: Dałbym ale się gowno na tym znam xd nie jestem jakimś profesjonalistą wiec nie mam wymagań, byle żeby dawał radę na dłuższe dystanse i żebym nie musiał się chwile do serwisu latać, budżet to jakoś do 6 tysięcy No chyba, ze trochę drożej dostałbym jakiś dużo lepszy rower to wtedy byłbym wstanie dopłacić
@Paczek_w_masle: na początek raczej po max 100km ale na pewno będę chciał więcej z biegiem czasu wiec raczej celowałbym w odlegości 200-300km, teren to głównie asfalt, ale trasy są różne wiec czasami na pewno będzie trzeba przejechać przez jakaś wioskę bez asfaltu itd, po lasach nie planuje jeździć.
@s---k: