Wpis z mikrobloga

@RapIArbuzy: Doczytaj całe zdanie, zanim się zbłaźnisz. Jesteś w ogóle z Polski, że nie zrozumiałeś tego co napisałem? Czy po prostu problemy z czytaniem? Dynamicznie stoi na dobrym poziomie jak na freaka, wiem, że ciężko zrozumieć to tak emocjonalnej jednostce jak ty, która pewnie pała nienawiścią do osób z nadwagą z tego co widzę, ale tak jest i nie da się tego oszukać, oglądając wszystkie wcześniejsze przebitki i walkę z Hecmanem
@RapIArbuzy: Wiedziałem, że tego nie przeczytasz, bo masz z tym duże trudności, co było widać wyżej. Piszesz, że nic nie ma, ale jednak zdominował swojego ostatniego przeciwnika. Wg. ciebie nie można pokazać predyspozycji w walce ze słabszymi przeciwnikami, to już w ogóle nie mam pytań, Xayoo też nie ma predyspozycji, bo ubił słabego paralityka nitro? Żenująca logika. Obejrzyj sobie jeszcze raz walkę z Hecmanem, widzę, że nie masz zbyt dużego pojęcia
@RapIArbuzy: Mi by się nie chciało dodawać zer do faktury, aby potem być wojownikiem internetowym. Ale tak jak wcześniej napisałem, jesteś zakompleksiony i ciężko ci to ukryć xD
@RapIArbuzy: Ciężko nie zarabiać więcej od osoby, która nie pracuje, pieniądze idą z depo. Ty człowieku natomiast pewnie masz ponad 3 dychy na karku i piszesz do innych jakieś bzdety o zarobkach, jeżeli chcesz się pochwalić to nie wysyłaj faktur, tylko daj swoje imię, swoje nazwisko, a najlepiej profil na linkedin, aby latwo było zweryfikować gdzie pracujesz i na jakim stanowisku, bo taką fakturkę podrobić, to może pewnie każdy. Zresztą to,