Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój znajomy (chyba mirkuje, więc piszę anonimowo) - poza jazdami - chce podszkolić swoje umiejętności prowadzenia samochodu przy komputerze. Ma kierownicę Logitecha, #macos i #windows. Jaką grę/program mogę mu sprawić, tak, aby przełożył się na lepsze umiejętności za kółkiem? #pytanie #prawojazdy #prawko #samochody #kierowca #kierownice #motoryzacja #gry #grywyscigowe (?) #symulatory #symulator

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6292b0f95cd5c589dc26b568
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mój znajomy (chyba mirkuje, więc pi...

źródło: comment_1653802105PNXTGIeHV17n8IZz2f9oXi.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Realnie chyba nic, szczególnie że żeby dobrze symulować trzeba by wywalić na sprzęt jak porządną kierownica etc.duzo więcej jak na np. multiple na zdjęciu powyżej. Jak ma dostęp do auta to najlepiej, jak się nie czuje pewnie to najpierw niech się włóczy nocami po mieście autem.
Od ciężkiej bidy ETS2 to jedyne co mi do łba przychodzi co względnie wymusza poprawną jazdę
Chcesz pożadnego symulatora, to sprubój LFS, ale broń cie diable, nie przenoś swoich wyimaginowanych umiejętności jazdy samochodem z gry do świata realnego. W takim wypadku lepiej kupić Gruza za 1000 zł i upalać na jakims polu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: https://store.steampowered.com/app/493490/City_Car_Driving/

City Car Driving

Za pomocą sytemu kontroli przestrzegania przepisów ruchu drogowego i podpowiedzi instruktora utrwalisz wiedzę przepisów ruchu drogowego, obowiązujących w różnych krajach świata, lista których będzie uzupełniania w aktualizacjach. Zaś na specjalistycznych placach manewrowych będziesz mógł wykonać rożne rodzaje ćwiczeń, zarówno podstawowych, do nauki jazdy, jak i specjalistycznych, do wypracowania elementów jazdy ekstremalnej i przygotowania do bezpiecznej jazdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt się jeszcze nie zapytał O JAKIE UMIEJĘTNOŚCI CHODZI?
Ruszanie i ogólnie obycie z autem?
-Pusty plac, małe uliczki.
Przepisy?
-Centrum dużego miasta, z alejami, tramwajami i rondami.
Techniki jazdy typu opanowanie w poślizgu, zarzucenie tyłkiem?
-No obecnie niestety tylko tor lub w zimę jakiś plac na uboczu.

Aha i w żadnym z powyższych, fajera, pedały i gierka nic nie pomogą.