Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Dokładnie, w knajpie masz podobne ceny, ale masz obsługę kelnerską. Taki nocny market to niby fajna rzecz, ale na dłuższą metę drogo i męczaco, stanie w kolejkach po każdą porcję, alkohol w innej kolejce. Dramat.
  • Odpowiedz
@adekad: już w ogole nie zamawiam frytek nigdzie, bo w sumie nie ma nic lepszego niż domowe frytki z piekarnika, tylko przed pieczeniem wystarczy je wymieszać w oliwie z dodatkiem przypraw i są bajeczne ()
  • Odpowiedz
@jakub-iwanski: I dodaj to ze na nocnym markecie nie maja nawet bieżącej wody :)

Food trucki to żyła pieniędzy, a Polacy lubią być ruchami w dupsko. Zatrudniasz 3 gości za minimalna, bierzesz samochód który ledwo jeździ i sprzedajesz burgera drożej niż w restauracji. Tylko w restauracji masz kucharza z wykształcenia, koszt lokalu przekraczający na miesiąc wartość samochodu budy...
  • Odpowiedz
@Atx0937 Żadna żyła pieniędzy, tylko pomysł na dodatkowy zarobek. Ot ludzie którzy trochę lubią gotować kupują busa i co weekend, przez te parę miesięcy jeżdżą po Polsce i sprzedają jakieś tam żarcie. A że takich miesięcy nie jest zbyt dużo, to żeby zarobić na tym, marzę mają wysokie. Nie mamy takiego klimatu, żeby u nas takie plenerowe imprezy odbywały się cały rok.
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Mało tego xDDD Dorabiają do tego ideologie xDDD Że po pierwsze biedota ma ból dupy, że UWAGA za jedzenie lepszej jakości trzeba lepiej płacić (frytki #!$%@? lepsze jedzenie ziemniak #!$%@? może z toskanii a każda porcja smażona na nowym tłuszczu) a to często są zwykłe frytki mrożone nie takie z marketu ale z sklepów zajmujących się dostarczaniem gastronomi gdzie frytki mrożone grube ala belgijskie kupuje się w worach 30 kg
  • Odpowiedz
@adekad: Idziesz do burgerowni w małym mieście, za 23 zł dostajesz #!$%@? burgera, frytki i colesława. Do tego samego miasta przyjeżdżają foodtrucki, za tą samą cenę dostajesz frytki. Niby drożej, ale przynajmniej nie ma gdzie usiąść i deszcz #!$%@?.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@adekad: gastro w p0lsce to niesamowity rak. Za granicą w praktycznie dowolnym kraju(no oprócz Skandynawii) można zjeść taniej i lepiej niż w tym chlewie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
dobra wołowina na burgera potrafi kosztować 80zl za kg, zazwyczaj podaja 200g mięsa, to 16zl za samo mięcho. Dolicz do tego dodatki, zatrudnienie kogoś, koszty prowadzenia działalności to Ci wyjdzie że tanio się tego nie da zrobić.

@adekad:
  • Odpowiedz
@adekad: Rozumiem iść do dobrej restauracji dobrze sobie zjeść... ale jeść żarcie z budy za kosmiczne pieniądze i przy zachowaniu słabej higieny to trzeba być masochistą. Zwłaszcza że to tylko frytki, a nie jakaś skomplikowana potrawa. Wystarczy kupić sobie frytownicę żeby mieć to samo w domu.
  • Odpowiedz
@adekad: Samo napędzająca się inflacja. Skoro za byle gówno liczą sobie ponad dwie dychy. Ominęło mnie coś i ziemniaki nagle podrożały do astronomicznych kwot? Bo jak ostatnio kupowałem to były w "normalnej" cenie. A zapewne te słynne fryty kupowane są hurtowo w mrożonych worach, więc tym bardziej niezrozumiała jest osobiście dla mnie ta cena.

To już #!$%@? kanapka panini kosztowała dychę więcej, ale wielkość i rodzaj mięsa + dodatki w bułce
  • Odpowiedz
"w cenie w której dostaniesz burgera z ciężarówki to sobie możesz zrobić w domu bułę z kotletem z pół kilo mięsa i nażresz się jak świnia"

@Pangia: gratuluję odkryłeś co to marża i jak działa świat xD jakie nastepne odkrycie? jedzenie na reklamach nie przypomina tego co podają w rzeczywistości? a może fakt, że fryzjer bierze kasę a przecież mama Cię ostrzyże ZA DARMO xD
  • Odpowiedz
@Tenczlowiektutaj: Ogółem to ja kupuje to na co mnie stać i jak coś wydaje mi się za drogie to tego nie kupuje.Cenę tych frytek można i tak dać większa a i tak znajda się tacy, którzy to kupią
  • Odpowiedz