Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych bo nie chcę by ktoś mnie wystalkowal.

Mam przed sobą bardzo ważne pytanie - zaczęłam spotykać się z chłopakiem, z którym mam nadzieje wyjdzie coś więcej, natomiast przez pewien czas byłam seksworkerką a domyślam się, ze to może być dealbreaker dla większości typow. Kiedy myślicie byłby najlepszy czas, żeby o tym powiedzieć? Może ktoś mial podobna sytuacje i podpowie, jak to dobrze rozegrać? Dziekuje bardzo z góry za odpowiedzi

Nie ma opcji, żeby to wyszło samo z siebie a nasza relacja jest na razie na bardzo początkowym stadium, przed całowaniem czy jakimś dotykiem, natomiast ja powoli się #!$%@?

#seks #zwiazki #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #kiciochpyta #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293b4005cd5c589dc26c683
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 116
Może lepiej nie przyznawaj się...


@costusmierdzi: Najgłupsza odpowiedz jaka może być. Skończy się tak że chłop za 5 lat się dowie i wychuśta (w najgorszym wypadku).
Poza tym związek budowany na aż takim kłamstwie to gunwo nie związek.

Bo co to za trudność iść i nakłamać jakiejś typarze kim się nie jest. O, na przykład ze jest się pilotem F16. Przecież wiekszość typiar tego nie zweryfikuje :p

Czasem też trzeba wziąć