Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuje pomocy.
Zaręczyny... Kwestie pierścionka mam już ustaloną, ale pozostaje kwestia miejsca. W sierpniu jedziemy na urlop do Zakopanego i w planach było wybranie się do Doliny 5 Stawów i tam zamierzałem to zrobić, ale...
w drodze jest potomek, w sierpniu będzie poczatek 4 miesiąca i wypad na Dolinę będzie za bardzo wysiłkowy więc odpada. Teraz myślę nad wjazdem kolejką na Kasprowy gdzie weszliśmy w zeszłym roku, ewentualnie skorzystać z lokalnego biura podróży który organizuje wycieczki i jest opcja wyjazdu na 1 dzień do Wiednia (300zl za osobę). Mam mętlik w głowie, Kasprowy czy Wiedeń?? Wybór niby łatwy, ale nie do końca bo Mirabelka kocha góry. Czy znacie może jakieś urokliwe miejsca z widokami w Zakopanem bądź niedalekiej odległości?? #gory #zakopane #tatry #wieden #zareczyny #kiciochpyta
  • 20
  • Odpowiedz
@kodecss: Nie są tym podyktowane, juz w zeszłym roku zrodził się pomysł i plan na to był. Samo zajście w ciążę też nie jest przypadkowe, staraliśmy się świadomie, ale z pewnych względów zdrowotnych nie spodziewaliśmy się, że uda się tak szybko, taka niespodzianka
  • Odpowiedz