Wpis z mikrobloga

  • 24
Sporo tu chyba stulejarzy, że tak wszyscy stoją za Oliwką xD ja to się nie mogę doczekać kiedy tej karynie, co nie potrafi skleić zdania, zejdzie ten uśmiech z twarzy

Niech wygra to Wiki, bo na podchody i kalkulacje reszty lasek to się już nie da patrzeć.
#hotelparadise
  • 29
  • Odpowiedz
@MoccaC: właśnie się dziwię, że tu same takie komentarze. Oliwka się nie powinna dziwić, że Dominika odpowiedziała na zaczepkę - no bo kto jak kto ale Dominika chyba ma powód, żeby źle o niej mówić
  • Odpowiedz
@MoccaC Gdyby nie dała dupy,to by jej już nie było w tym programie.Do tego takie głupie rozumowanie,skoro wszystko Domi powiedziała ,to o co ona ma pretensje?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
@kartelling wszyscy przeciwko Dominice, bo po powrocie nie obwiniała Zdzira, ale prawda jest taka, że obie są siebie warte, a bronienie lasek w typie Oliwki to dla mnie żenada. Zakompleksiona wieśniara wskakująca Kolesiowi do łóżka przy pierwszej okazji, która nie dzień wcześniej udawała że ma go w dupie. Nikt we mnie takiej agresji nie budził w tym sezonie
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@Opportunist faktycznie, pełen szacunek, laska odbiła Ci faceta - udawaj że Cię to nie rusza, a przy pierwszej okazji daj mu dupy xD dla mnie to dno i nie bronię w żadnym stopniu Dominiki, po prostu Oliwia jest żenująca
  • Odpowiedz
@Opportunist: była, ale wtedy się Kubie odwidziało i mówił, że tylko Dominika. Zdążyły się w tym czasie zakumplować na tyle, że ją nazwała starszą siostrą, a zaraz po odpadnięciu Dominiki, Oliwka z Kubą się przespali.

Nie mam nic do tego, że ze sobą sypiają, tylko okoliczności tego były wątpliwe. Sam Kuba stwierdził, że "dali dupy" i mogli poczekać. Według mnie wszyscy uczestnicy powinni przestać używać słów jak "siostra", "brat", "przyjaciel", bo
  • Odpowiedz
@MoccaC: Przecież ona nie ukrywała, że ją nie rusza bo wygarnęła mu nie raz, ale serce nie sługa, trafili do pokoju znów i się stało, tak wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) bywa, trzeba jednak wziąć na klatę, że co się zrobiło to się stało a nie teraz się wszystkiego wypierać poza tym no proszę ja ciebie to tak jakbyś była z facetem, całowała się z nim, przytulała,
  • Odpowiedz
@blackabigail: dokładnie ,poza tym o co chodzi?
Oliwia była pierwsza z Zdzirem,to Starsza Pani poszła po całości zarywając Oliwi Kube choć wiedziała że jej zależy na Kubie
,fakt za przyzwoleniem dupka który sam nie wie czego chce,i zalicza kogo chce
ależ kużwa Zdzir się z nią nie zaręczył ,nie oświadczył ,narzeczonej z niej nie zrobił to o co biega ?
Chcieli siebie,zrobili co zrobili w końcu to HP gdzie się parują
  • Odpowiedz
@MoccaC myślę że jeśli ktoś tu jest żenujący to jest to Kuba który był z Dominiką a co do Oliwki to widać było od samego początku że na niego leciała i osobiście nie popieram takiego zachowania to Dominika NIE była w związku z Kubą i nikt wierności nie obiecywał. A bronienie Kuby i mówienie że to ,, Oliwia dała dupy " a on jest święty to poglody z średniowiecza bo oboje ponoszą
  • Odpowiedz
@Opportunist: Dominika weszła jako nowa uczestniczka i kogoś wybrać musiała - gdyby Kuba chciał to by ją zastopował, a tego nie zrobił. Tych wszystkich spin by nie było gdyby on potrafił ustalać granice albo gdyby wiedział, czego w ogóle chce
  • Odpowiedz
@Opportunist: @Amikamamy: najgorsze w tym też jest to że starsza pani jak wlazła to nie liczyła się wtedy z uczuciami Oliwki nawet z nią nie porozmawiała co czuje i jak to widzi w dupie ją miała ,najważniejsze ze Zdzir dał jej wolną rękę ,a teraz wielkie pretensje ma
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Opportunist Ty cały czas jedziesz po Dominice, a ja jej nie bronię. Cały czas pisze tylko, że Oliwia to wieśniara, jakich znam tysiące i nie mogę patrzeć jak takie dziewczę patrzy na kogokolwiek z wyższością. Dała dupy w łazience przed całą Polską, nie skleiła jednego poprawnego zdania w tym programie. Taka Panna Nikt, wredny typ
  • Odpowiedz
@agulana: no właśnie,w punkt napisałaś
Oliwka mi lata ale tutaj total wqrw mam że Starsza Pani uważa ze to ona i tylko ona miała prawo do zdzirowatego Zdzira,
on nie winny bo nie ,,potrafi panować nad swoim chłopaczkiem'' jak tłumaczyła samego Zdzira,
to Oliwia winna bo źle żenująco się zachowała bo, ,,oczy jej h....zarosły''i zgwałciła pewnie jej Zdzira
kużwa co za ,,patola'' z niej w brokatowych kieckach
  • Odpowiedz