Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chce mieć dużo par na #tinder #badoo to daje wskazówki:

-bardzo głupi, zabawny, bez sensu ale również troszkę romantyczny opis
-musisz napisać, że grasz na jakimś instrumencie, najlepiej gitarze
-w opisie oczywiście dodać, że kochasz pieski lub kotki
-jak masz możliwość to zapuścić brodę i dodać takie zdjęcia bo chyba 90% bab woli gości z brodą
-dodac zdjęcie z kotem albo pieskiem, najlepiej jakimś rasowym
-ksiazki, trzeba zaznaczyć, że czytasz bardzo dużo książek oraz uprawiasz sport
-a no i ostatnia dosyć istotną rzecz, nie możesz mieć bardzo brzydkiej mordy xD
  • 5
@greenbong: Mam konto na tinder już od jakiegoś czasu i wiem co mówię. Oczywiście, że morda jest najważniejsza i jakby nie patrzeć to na nią najpierw zwraca się uwagę bo jak przeglądasz profile to zdjęcie wyskakuje Ci na cały telefon. Ja tylko wspomniałem, że wszystkie te czynniki, które wymieniłem zwiększają szanse na parę nawet kilkukrotnie. Wiem bo sprawdzałem i nie są to żadne heheszki
Wystarczy, że w opsie nie będzie napisane, że interesujesz się kawą, sportem i podróżami, to wyróżnisz się wśród tryliona takich samych kont.

Jest mi już niedobrze od „dynamicznych” crossfitowców z pożyczonymi do zdjęć zwierzętami. Mam wrażenie jakbym patrzyła ciagle na te same osoby
@bomboor: ja też sprawdzałem i żeby zwiększały kilkukrotnie to chyba byś musiał mieć 3 pary i zwiekszyc na 9 xd. Ja ustawiałem opisy od "chodź się ruchac" po skomplikowane opisy mojej osoby, przez żarty po cytaty z filmów i książek i zawsze miałem zbliżona liczbę par
Jak jesteś przystojny to nawet nie czytają tego opisu tylko insta swipe w prawo