Wpis z mikrobloga

Co się stało z tym tagiem to ja nie ogarniam. 3/4 postów to bóldupienie na temat biednej Oliwki co dała dupy w kiblu, jak Dominika może być taka niesprawiedliwa.

Ludzie ta akcja to jedyny dym w tym sezonie, Oliwka to nie żaden git żeby tu się nad nią trząść, a poziom większości postów tutaj to jednak pasuje do grupy facebookowej, a nie heheszków na wykopie.

Przeklinam dzień kiedy fejsbukowe Karyny odkryły wykop, ten tag jest stracony.

#hotelparadise
  • 17
@MoccaC: No tak, tag jest stracony bo pojawia się na nim narracja inna niż twoja. Nie przesadzaj, tak jest wszędzie. Jedni będą śmieszkować, inni się emocjonować. Nie rób z wykopu jakiejś niedostępnej twierdzy w której trzeba spełniać określone warunki. Ja osobiście też uważam że te zachwyty Oliwką są bezpodstawne. Dziewczyna nie błyszczy elokwencją i do mnie nie trafia ale każdy ma prawo lubić kogo chce.
@MoccaC: też mnie dziwi non stop wracanie do tego tematu - gdyby Oliwka nie dała tyłka Zdzirowi to nikt nawet nie zauważyłby jej obecności w programie - contentu to raczej nie tworzy - po prostu zwykła nudna osoba jakich było w programie przynajmniej kilka.