Wpis z mikrobloga

ale pytał o altcoiny, czemu mówisz o bitcoinie?

@DzikiJelonek: Ja #!$%@?. Bo nie ma czegoś takiego jak "alty na długi czas". Każdy alt w długim okresie będzie w dupie względem bitcoina. Żeby to zrozumieć wystarczy popatrzeć na wykresy tych "starych" altów względem BTC. Zacznij od hitów roku 2014 takich jak NMC, PPC, NVC, FTC, XPM. Z tamtych czasów do dziś przetrwało jedynie LTC, XRP, DOGE, DASH, XMR i XLM, a i
@Jah00 ale ja to wszystko, wiem. Tylko pytam się dlaczego piszesz o bitcoinie w takiej formie, pod nie tym wątkiem jakby altcoiny nie miały żadnego znaczenia? Przecież po to one są, żeby kasa później płynęła do bitcoina i w drugą stonę Ja #!$%@?.. Wyczuwam maksymalistę
@DzikiJelonek: No jak wiesz to co się głupio pytasz? OP pytał o inwestycje długoterminową w alty. Odpowiedziałem ironicznie, ale nie zrozumiałeś, więc odpowiedziałem serio. Alty, czyli wszystkie kryptowaluty oprócz BTC, z ETH łącznie nadają się tylko do inwestycji krótkoterminowej i po każdych dynamicznych wzrostach trzeba się ich bezwzględnie pozbywać jak się nie chce stracić kapitału do BTC. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
Ja #!$%@?. Bo nie ma czegoś takiego jak "alty na długi czas". Każdy alt w długim okresie będzie w dupie względem bitcoina. Żeby to zrozumieć wystarczy popatrzeć na wykresy tych "starych" altów względem BTC.


@Jah00: A wiesz dlaczego? Bo były bezużyteczne. Chciały być kolejnym BTC. A to się nie uda.