Wpis z mikrobloga

W ciągu 3h od 14:00 do 17:00 na trapa mcgen38 oraz piratesite które były sztucznymi g-wordami zwabiło się aż 188 wykopków bo tylko tutaj to promowałem to całe 188 tak zniszczonych osób że wolą zapłacić złodziejom za to by móc jeść "za darmo" niż firmie która te jedzenie przyrządza, płaci za pracowników którzy je robią, która oczywiście miała wiele skandali ale dalej nie oznacza to że trzeba taką firmę okradać i psuć jakąś specjalna promocje typu właśnie promocja z coca-cola no cóż te dane nie wyciekną ale pokazuje to pięknie jak dużo pieniędzy zarabiają na tym g-word takich kodów to tylko 3h udostępniania linka a przy założeniu że te 188 osób by chciało faktycznie użyć tego g-worda i odebrać po kilka nawet zestawów daje to już ogromne straty i uznaniu że ktoś by brał symboliczne 5 zł za g-worda to już daje spora kwote całkiem, nie wiem czy dumni jesteście z siebie że to robicie i dajecie pieniądze osobą które nic nie zrobiły absolutnie oprocz skopiowania strony od kogoś i wysyłania, nie ważne jaki g-word wejdziecie to jest to samo, niczym to sie nie różni dlatego że wszystkie te g-wordy polegają jedynie i wyłącznie na syfie które wyciekło tak że jedna osoba komuś zaufała i ta "zaufana" osoba dała innej "zaufanej" osobie i tak powstało 500 g-wordów które są dosłownie tym samym z inną domeną ew. wyglądem.

Lista wykopków którzy napisali do mnie na PW o generatorke: https://imgur.com/a/cEop49k nie pozdrawiam zadnego.
#mcdonalds
mateusz-z-aska - W ciągu 3h od 14:00 do 17:00 na trapa mcgen38 oraz piratesite które ...

źródło: comment_1653925486yZJk2hHJ6ksAt4VPWtsZ3T.jpg

Pobierz
  • 13