Wpis z mikrobloga

#ogrod #koszenietrawy #trawa

Mirki! Jakby ktoś się wahał przed zakupem automatycznej kosiarki to odpowiadam. To jest #!$%@? sztos! Po 2 tygodniach trawa wygląda jak #!$%@? dywan bez dotykania kosiarki. To gówno samo jeździ, ładuje się, pilnuje różnych stref, aby zawsze i na czas przykosić trawkę. Nie ma chwastów, nie ma plam, nie ma dziur. Trawa się rozkrzewiła i jest super zieloniutka. Sama się nawozi od skoszonych końcówek, które spadają na glebę i rozkładając się tworzą naturalny nawóz.
W tamtym roku kosiłem co tydzień trawe, nawoziłem, a i tak suka potrafiła obrosnąć chwastami i zżółknąć przy krótszym strzyżeniu.
Teraz jest dywan!!!

Dodając. Robot praktycznie się nie zawiesza, nie blokuje, nie ma problemów z przedmiotami zostawionymi na trawniku (piłki, buty, rowerek dziecięcy). Instalacja jest trochę przewalona bo trzeba druta pociągnąć przez cały ogród, ale jak już się to zrobi to sztooos! No i najważniejsze - jest bezgłośna. Jest na prónd więc jej nie słychać wcale, a wcale. Można ustawić, że kosi od 22:00 do 6:00 rano i nikt nie przywali się, że spalinową jeździsz po grzędach XD
nadmuchane_jaja - #ogrod #koszenietrawy #trawa

Mirki! Jakby ktoś się wahał przed z...

źródło: comment_1653973803oShnspd6o62iDIfRz0rcMe.jpg

Pobierz
  • 105
Jakby ktoś się wahał przed zakupem automatycznej kosiarki to odpowiadam


@nadmuchane_jaja: dopiero co w poprzednim tygodniu widziałem taką.
Jak popierdzielała dość ruchliwą ulicą, od krawężnika do krawężnika. Myśląc zapewne, że pracowicie coś kosi ;) A auta trąbiły, omijały...
(a właściciel się zdziwi lub zgłosi kradzież, zamiast sprawdzić kto nie zamknął bramy...)

a ludzie klaskali? kosiarka nie wyjedzie poza drut :D


@nadmuchane_jaja: nie wiem, może ktoś nie wiedział o drucie, lub nie miał drutu rozciągniętego przez bramę, no bo jak przez to potem przejeżdzać, albo zerwał ten drut wyjeżdżając autem ... Nie wiem.
W każdym razie był niezły zonk, dopiero po chwili skojarzyłem że to kosiarka na wakacjach, najpierw myślałem że jakieś durne zamiatadło do ulic puścili, małe i bez sensu.