Wpis z mikrobloga

@solo_living_yolo:

Znajdź sobie xD

Co rusz pod byle pierdołą rady w stylu "znajdź sobie faceta który"

Może ja po tym facecie, jeśli mi nie wyjdzie z nim, nie chcę szukać kogokolwiek?
Może uważame, że taka pierdoła nie kwalifikuje się do szukania kogoś innego? Zrywać roczny związek tylko dlatego, że mój chłop nie jest bi xD śmiechłam
@AlienFromWenus: rok to nie związek dzieciaku, 2 do 4 lat to związek trzyma sama chemia ,i tak twoje seksualne preferencje w perspektywie długoletniego związku będą stanowiły poważne zagrożenie dla stabilności twojej relacji. Wiesz co opowiedz mu o swojej fantazji i opowiedz nam jak zareagował.( ͡º ͜ʖ͡º)
@solo_living_yolo: #!$%@?
Nie moja wina że dopiero rok minął, z resztą liczy się intensywność, jeśli facet był 4 lata z jakąś cipą a i tak nie wyszło to nie ma prawa on mówić po roku związku z następną, że jest lepsza od poprzedniej bo nie minęła odpowiednia liczba lat? XD

Nie mam zamiaru mu mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak to zostaje w strefie wyobraźni, tam
@AlienFromWenus: #!$%@? , jaka to intensywność w związku jak wstydzisz się przed swoim partnerem powiedzieć o swoich fantazjach ,zresztą nawet cię chyba kojarzę prowadziliśmy dyskusję na temat tego że masz problemy z facetem bo ci nie ufa , bo go laska zdradziła , a on jest domatorem i wychodzisz z kolegami do kina i na miasto na drinka ,mieszkacie wogòle razem? Czy to taki związek na odległość ?