Wpis z mikrobloga

@Yakooo: Trochę brzmi jak: "Fotel czy Samochód i dlaczego to drugie?"

Możesz mieć samochód bez fotela, samochód z fotelem, ale możesz też mieć fotel bez samochodu.

Jak by się tak rozpisać na ten temat, powiększyć czcionkę i odstępy między liniami, dodać obrazki, wzory i wykresy, to może wyjść z 60 stron tych dywagacji, do tego dodać źródła, ładnie wyrenderować w LaTeXu i inżynierka gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°
@iiipablo: No przecież Ci chłopie napisałem w poprzedniej wiadomości, że chodzi mi o czysty Spring Security oparty o sesję bez zaimplementowanego JWT... Jedynie odpowiedź bez sensu, nic nie wnosząca do tematu.
No przecież Ci chłopie napisałem w poprzedniej wiadomości, że chodzi mi o czysty Spring Security oparty o sesję bez zaimplementowanego JWT...


@Yakooo: w pracy też tak się sadzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No przecież Ci chłopie napisałem w poprzedniej wiadomości, że chodzi mi o czysty Spring Security oparty o sesję bez zaimplementowanego JWT...


@Yakooo: Dobrze ci piszą, to jeszcze pyskujesz do ludzi. "Czysty" Spring Security jest używany do stu, #!$%@?, różnych rzeczy a JWT służy tylko do wymiany tokena między klientem a serwerem. Pytanie to dokładnie jak ci napisał

Fotel czy Samochód i dlaczego to drugie?